Netbil Yayınları 8. Sınıf Lgs T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük 20'Li Deneme Seti Periyodu

Kazancınız 17%
Yaza Merhaba
239.44 TL
200.41 TL
Kazancınız: 39.03 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Netbil Yayınları 8. Sınıf LGS T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20'li Deneme Seti Periyodu, yeni müfredata uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu set, LGS'ye hazırlanan 8. sınıf öğrencileri için ideal bir kaynaktır. İçerisinde 20 adet deneme bulunmaktadır. Bu denemelerin 10'u sarmal deneme, diğer 10'u ise tam LGS denemesidir.

Denemeler, LGS'ye yönelik olarak özenle hazırlanmış sorular içermektedir. Öğrencilerin İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük konularındaki bilgilerini test etmelerini sağlar. Denemeler, yeni müfredata uygun olarak hazırlanmış olup, öğrencilerin sınavda karşılaşacakları soru tiplerine aşina olmalarını sağlar. Bu sayede öğrencilerin sınavda daha başarılı olmalarına yardımcı olur.

Setin içindeki denemeler, öğrencilerin LGS sınavında karşılaşabilecekleri konuları kapsar. Öğrenciler, bu denemeleri çözerek konuları tekrar edebilir ve eksik oldukları alanları belirleyebilir. Bunu yaparken, kendilerini sınav ortamında hissederler ve böylelikle gerçek sınavda daha rahat hissederler.

Denemeler, öğrencilerin zaman yönetimi becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Gerçek sınavda sınırlı bir süre içerisinde soruları çözmek zorunda olan öğrenciler, bu denemeler sayesinde zamanlarını daha iyi kullanmayı öğrenirler. Böylece sınavda daha hızlı ve etkili bir şekilde çalışabilirler.

Netbil Yayınları 8. Sınıf LGS T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20'li Deneme Seti Periyodu, öğrencilerin sınavda daha başarılı olmaları için gereken kaynakları sunar. Bu seti kullanarak öğrenciler, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük konularında bilgilerini pekiştirebilir ve sınavda daha güvenli hissedebilirler. Ayrıca, denemeleri çözerek sınav stresini azaltabilir ve sınavda daha iyi bir performans sergileyebilirler.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Boyut (kitap):
Normal Boy
Cinsiyet (Film & Hobi):
Unisex
Marka:
Netbil Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Netbil Yayınları 8. Sınıf Lgs T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük 20'Li Deneme Seti Periyodu fiyatı ne kadar ?

Netbil Yayınları 8. Sınıf Lgs T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük 20'Li Deneme Seti Periyodu fiyatı 200.41 TL olarak öne çıkmaktadır.

Netbil Yayınları 8. Sınıf Lgs T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük 20'Li Deneme Seti Periyodu satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Netbil Yayınları 8. Sınıf Lgs T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük 20'Li Deneme Seti Periyodu En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Netbil Yayınları 8. Sınıf Lgs T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük 20'Li Deneme Seti Periyodu ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Netbil Yayınları 8. Sınıf Lgs T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük 20'Li Deneme Seti Periyodu ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Netbil Yayınları 8. Sınıf Lgs T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük 20'Li Deneme Seti Periyodu ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Netbil Yayınları 8. Sınıf Lgs T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük 20'Li Deneme Seti Periyodu ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.