Lavabo & Eviyeler

Farklı Tasarımlar ile Lavabo ve Evyeler

Mutfağımızda ve banyolarımızda lavabo setleri önemli bir yere sahiptir. Çeşitli tasarım ve dekorasyonlarla zevkinize en uygun evyeleri Azall alışveriş sitesinde bulabilirsiniz. Şık tasarımları ile mutfaklarınızda kullanılan evye ve lavabolar her zevke uygun ürün bulabilirsiniz.

Fiyat olarak farklılık gösteren evyeler mutfaklarınızın vazgeçilmezi haline gelmektedir. Damlalık işlevleri ile evye setleri mutfaklarınız da sizlere yardımcı olmaktadır. Farklı maddelerle yapılmış olan bu ürünler Azall sitesine en uygun fiyata satılmaktadır.

Üretimi pek çok marka tarafından yapılan mutfak evyelerinde başta Armada ve ECA gibi firmalara satış yapmaktadır. Evye modelleri düz renk ve karışık tasarımlar seçilebilir. Klasik ve modern tasarımları müşterinin hizmetine sunulmaktadır.

Hacim ve boyut olarak farklılık gösteren ürünlerde fiyat aralığı Azall tarafından düzenlenmektedir. Her bütçeye eş değer ürünler alışveriş sitesinde mevcuttur.

 

Banyo ve Mutfak Evye

Mutfak evyelerini seçerken dikkat edilmesi gereken belli noktalar vardır. Evyenin genişliği işlevselliği bunlardan biridir. Geniş olması tencereler açısından önemli bir yere sahiptir. Rahat yıkama işlemleri nedeniyle geniş evye seçimine sebep olmaktadır.

Azall alışveriş sitesinde bu kriterlere uygun çeşitli evye modelleri bulunmaktadır. Renk ve tasarım farklılıkları sayesinde fiyat aralığı da değişmektedir. Zamanımızın çoğunu mutfakta geçirdiğimiz bilinen bir gerçektir. Yemek yaparken yoğun bir şekilde kullandığımız tezgah üstü evye modelleri her zevke hitap etmektedir.

Banyo lavabo modellerinde kişi zevkine uygun tasarımlar ile alışverişi tamamlamaktadır. Banyonuzun dar olması müşteri tarafından sıkıntılı bir mevzudur. Bu problemi çözmek için alan uygun lavabo takımları bulunmaktadır.

 Ebat ve büyüklük olarak farklılık gösteren lavabolar her alan uygun tasarlanıyor. Geride Verimli bir alan bırakan lavabo takımları sizlere olabildiğince imkân sağlamaktadır. Site üzerinden gerçekleştirilen satışlar her bütçeye uygun düzenlenmektedir.

 

Seramik Lavabo Modelleri

Lavabo modelleri banyonuza ve mutfağınıza en uygun tasarımlarla hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra lavabo fiyatları markadan markaya farklılık göstermektedir. Çeşitli modelleri ile her zevke hitap eden seramik lavabo setleri sizleri memnun edecektir.

Tasarım odaklı çini çizimleri kullanılmaktadır. Mavi rengin yoğun olduğu modeller evlerinizin bir parçası haline gelmektedir. Tezgah üstü evye modellerinin yanı sıra banyo lavabolarında da buna benzer tasarımlar bulunmaktadır.

Duxxa firmaları tarafından da üretilen evyeler sizlere hizmet vermektedir. Banyolarınızdan mutfaklarınıza lavabonun tasarımı değişmektedir. Bunun yanı sıra dantelli, lalezar ve İznik çini tasarımları müşteriler tarafından oldukça beğenilmektedir.

Evlerinizin havasını değiştiren modeller sayesinde son yıllarda çini üzerine pek çok lavabo tasarımları ortaya konulmuştur. Canlı renkleri ve estetik görüntüsü sayesinde müşteriler tarafından talep edilen bir üründür.

 

Yardımcı Ürün Lavabo Gideri

Banyo lavabo modelleri seçiminde dikkat etmeniz gerek bir diğer nokta ise lavabo gideridir. Tıkanıklık gibi olumsuz sonuçların olmaması için lavabo gideri iyi seçilmelidir. Çeşitli markalar tarafından üretilen bu ürün lavabonun olmazsa olmaz bir parçasıdır.

Banyonuzun genişliğine göre seçilen lavabonun gideri de buna göre değişmektedir. Uzunluk ve kısalık da tıkanıklık sorununu etkilemektedir. Banyolarınızın yanı sıra mutfaklarınızda da lavabo gideri kullanılmaktadır.

Tıkanıklığın önlenmesi lavabo giderine göre değişmekle beraber temizliğe göre de farklılık göstermektedir. Ara ara yapacağınız temizlik işlemleri tıkanıklığı önleyecektir. Mutfaklarınızın giderlerine biriken yemek artıklarının tıkanıklığa sebep olmaması için evyelerde bulunan deliğin temizlenmesi gerekmektedir.

Evye deliklerini tasarıma göre kapatıp açabilirsiniz. Atıkların ortamda uzaklaştırılması için geliştirilen bu tasarım tıkanıklığı önlemektedir.

Azall lavabo giderlerinden evyelere pek çok ürün sunmaktadır. Tek tuşla gerçekleştirdiğiniz alışverişiniz güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Güvenlik ve gizliliğin üst derecelerde olması alışverişinizi kolaylaştırmaktadır. 

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor