0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

KUŞ YEMİ VE DAHA FAZLASI

Evcil bir kuş edinmek çok güzel bir fikirdir ama bunun yanında kuş vitamini, gaga taşı ve kuş yemi gibi beraberinde satın alınacak bazı eşyaları da gerektirir. Evcil bir kuş edinmenin en iyi yanlarından biri, sahip olacağınız harika arkadaşlıktır! Örneğin muhabbet kuşu sizinle konuşarak zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Ailenize kabul etmeye karar verdiğiniz türe bağlı olarak, birçok kuş, sahipleriyle bağlantı kurmayı ve onlarla zaman geçirmeyi sever; ama sizin açınızdan biraz zaman ve çaba gerektirebilir.

Evcil Hayvanınıza Hediye Verin!

Muhabbet kuşu, papağan ya da kedi köpek, hayatınızdaki tüm arkadaşlarınız ve aileniz için düşünceli hediyeler hazırlarken, sizi koşulsuz seven ve takdir edenleri, harika evcil hayvanlarınız için de bir köpek kolyesi, kuş yemi veya gaga taşı almak iyi bir fikir olacaktır. En iyi hayvan arkadaşlarınızı tatiller için hediye alışverişlerine dahil etmeyi unutmayın, çünkü onlar da özel bir şey istiyorlar! Evcil muhabbet kuşu ya da papağanınızı özel bir hediye ile şaşırtarak tatilin keyfini sizinle birlikte çıkarmasına izin verin:

 • Kafes oyuncakları, kuşlar oynamayı ve eğlenmeyi sever. Kafeslerinde tutmaları için onları mutlu edecek ve eğlendirecek heyecan verici yeni bir oyuncak arayın. Bunlar için bir gaga taşı veya papağan salıncağı tercih edebilirsiniz.
 • Lezzetli bir atıştırmalık en iyi kuş yemi , bir kuşun diyeti, sebze ve meyvelerden bol miktarda farklı vitamin ve besin içermelidir, bu nedenle onlara bu tatilde atıştırmak için heyecan verici bir şeyler verdiğinizden emin olun.
 • Onlara biraz tatlı patates, balkabağı veya elma vermeyi deneyin. Ya da web sitemizde satılan en iyi kuş yemi çeşitlerine göz atabilirsiniz. Bununla birlikte muhabbet kuşu vitamin çeşitlerine bakmanız gerekecektir çünkü vitaminsiz kuşların ömrü azalır.
 • Kızarmış bir kafes yatağı, bu kış kuşunuzu, kafeslerine asabilecekleri rahat bir yatak alarak sıcak tutun. İstediğiniz boyutta kafes tülü ölçüleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanında kafes tülü fiyatları da web sitemizde en bütçe dostu ürünlerle satışa sunulmaktadır.

Köpekler İçin Hediyeler

Köpekler de hediyeleri sever! En sevdikleri şey ise köpek kolyesi çeşitleridir.

 • Yürüyüş aksesuarları, hangi köpek “yürüyüşe çıkmak ister misin?” sözlerini duyunca heyecanlanmaz. Bir dahaki sefere dışarıda giyebilecekleri parlak yeni bir yaka, köpek kolyesi, tasma veya kıyafet hediye etmek hayvanınızı mutlu edecektir.
 • Nefis bir ikram, paketini açmak ve şımartmak için köpeğinize en sevdiği ikramlardan bazılarını satın alın!  Evcil hayvanınızın en seveceği lezzetli ve doğal mamalar web sitemizde en uygun fiyatlar ile satılmaktadır.
 • Yeni bir yatak, köpekler rahat uyumayı severler. Huzur içinde yatmaları için bu kış onlara yeni ve rahat bir yatak alın.

Gaga Taşı Almanız İçin Sebepler

Muhabbet kuşu da bütün kuşlar ısırır, bu doğaldır! Ancak kuşunuzun sizi ısırması yerine bir gaga taşı almak iyi bir fikir olacaktır. Düşük bütçeli gaga taşı fiyatı ilginizi çekecektir. Bu davranış, kuşunuzla kaliteli zaman geçirmenizi engelliyor olabilir veya size zarar veriyor olabilir. İlk olarak, kuşlar gagalarını üçüncü el veya ayak olarak kullanırlar, gaga taşı çeşitleri muhabbet kuşu ve birçok kuşa yardımcı olur, bu da onların keşfetmelerini ve güvende olmalarını sağlar. Bunu, tünek, kolunuz veya herhangi bir tırmanma yapısı gibi güçlü ve güvenli olduğunu test etmek için üzerinde yürüyecekleri herhangi bir yapıya gagalarını sokarak yaparlar. aZall web sitemizi ziyaret ederek evcil hayvanlarınız için kuş vitamini , en iyi kuş yemi ve en iyi kuş yemi çeşitleri içinden seçim yapabilirsiniz, her türlü evcil hayvan eşyasının en kalitelisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tek bir tık ile güvenilir bir alışveriş yapabilir binlerce ürüne evinizde otururken rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızı mutlu etmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için daha ne bekliyorsunuz?

Kazancınız 10%
Promosyon
87.96 TL 47.38 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
214.99 TL 193.49 TL
Kazancınız 23%
266.00 TL 205.00 TL
Kazancınız 21%
222.00 TL 175.00 TL
Kazancınız 33%
299.00 TL 199.00 TL
Kazancınız 24%
1,444.00 TL 1,100.00 TL
Kazancınız 28%
555.00 TL 399.00 TL
Kazancınız 27%
299.00 TL 219.00 TL
Kazancınız 21%
444.00 TL 350.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
261.94 TL 170.09 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
52.65 TL 43.19 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
691.71 TL 486.48 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
399.99 TL 224.52 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (76)
Mağaza
  Tümünü göster (18)
Fiyat

 – 

 • 28.9
 • 3999