0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Kepçe & Livar

BALIK TUTMA MALZEMELERİ 

Balık tutma, zorlu bir çalışma haftasını geride bırakıp güzel bir haftasonu geçirmek için iyi bir aktivitedir ve bunun için birtakım balık tutma malzemeleri satın almanız gerekmektedir.

Farklı balık türleri, su sütununun farklı alanlarında yaşar ve çeşitli şekillerde davranırlar. Sonuç olarak, balıkları yakalamak için kullanılan balık av malzemeleri çeşitlerinin her bir hedef tür için özel olarak tasarlanması/uygun olması gerekmektedir. 

Balık Kepçesi Ve Balık Livarı Nedir?

Yaz neredeyse geldi ve bu da balık tutma zamanı olduğu ve yeni balık tutma malzemeleri satın almanın zamanı geldiği anlamına geliyor. Balık tutmak fantastik bir eğlencedir. Rahatlamak ve eski tomurcukları yakalamak ya da zorlu bir çalışma haftasından sonra zihninizi susturmak için harika bir yoldur.

Balık tutmak denildiği zaman herkesin aklına ilk olarak yem ve olta gelse de balık kepçesi ve balık livarı da oldukça önemli ekipmanlar arasındadır. Balık kepçesi ve livarı deniz, nehir, göl gibi balık tutacağınız her alanda balık tutma işleminizi daha kolay hale getirmenize fayda sağlayan yöntemler arasındadır. Balık tutma yöntemlerin arasında en eski yöntemlerdendirler. Tabi ki kolay kullanımları olsa bile doğru seçim yapmak oldukça önemlidir. Birçok farklı şekil de boyutta satışı web sitemizde bulunan balık kepçesi ve livarlara ihtiyacınıza, balık tutacağınız yerin özelliklerine ve tutacağınız balığın cinsine göre farklı çeşitlerde karşımıza çıkabilmektedir. Sığ sularda balık tutmak için kısa saplı, derin sularda balık tutmak için uzun saplı balık kepçesi tercih etmek doğru bir seçim olacaktır. Daha derin göl ve denizlerde kullanılan uzun balık kepçelerinde genel olarak yuvarlak biçimli fileler tercih edilir. Bunun sebebi geniş ağız kısmı sayesinde deniz veya göldeki balıkların çoğunluğunu kolay bir şekilde yakalamayı sağlamasıdır. Sığ sularda etkisini gösteren kısa saplı kepçeleri kullananlar için genel olarak köşeli fileler önermekteyiz. Web sitemizde her boy ve çeşitte balık kepçesi ve balık livarı bulabilir güzel bir günün tadını çıkarabilirsiniz.

Balık Tutmak İçin Gerekli Balık Av Malzemeleri

Balık tutmak arkadaşlarla vakit geçirmek için harika bir yoldur ve bunun için birtakım balık av malzemelerigereklidir. Şehirden uzaklaşmak, rahatlamak ve belki akşam yemeği için av balıkları toplamak için mükemmel bir aktivitedir. Hiç denemediyseniz, yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Ama arkadaşlarınızla dışarı çıkmadan önce, olta kutunuzda bulundurmanız gereken birkaç şey var.

Yeni başlayan biriyseniz, balık tutma malzemeleri alışverişi yapmak bunaltıcı olabilir. Piyasada bulabileceğiniz çok sayıda olta, makara, olta takımı, balık kepçesi ve balık livarı vardır. Bunların her birinin deneyimi geliştirmek için kendi benzersiz özellikleri olduğundan bahsetmiyoruz bile. Sizler için en kaliteli balık av malzemeleri çeşitlerini web sitemizde satışa sunmaktayız. Bu sayede bu alışverişi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Olta balıkçıları veya olta kancası ile avlanan balıkçılar, olta takımıyla dolu bir olta takımı getirmeye alışkındır, ancak her kutuda geleneksel oltalarınız ve makaralarınız dışında aynı temel öğeler olacaktır. Örnek olarak balık tutma maşası, , balık kepçesi gibi ürünlerde mutlaka kutunuzda bulunmalıdır.

Balık Tutma Malzemeleri Fiyatları

Balık av malzemeleri fiyatları seçtiğiniz ürüne göre değişmektedir. Her çeşit ve yapıda balık tutma malzemelerini web sitemizde satışa sunmaktayız. Yeni başlayanlar için daha uygun fiyatlı balık tutma malzemeleri seçmelerini öneririz.  Her fiyata en kaliteli ürünleri kolaylıkla firmamız sayesinde ulaşabilir ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. aZall internet mağazası olarak balık tutma malzemeleri çeşitlerinde de olmak üzere sattığımız her üründe kalite ve güveni prensip haline getirdik. Bu sayede güzel ve rahat bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor