aZall.com'a üye ol, Bluetooth kulaklık kazan!

aZall.com'a üye ol, Bluetooth kulaklık kazan!

Her Hafta Bir Kulaklık! 19 Şubat – 30 Temmuz 2024 tarihleri arasında, aZall.com’a üye olan katılımcılar arasından haftalık olarak yapılacak çekilişle belirlenecek şanslı bir kullanıcıya Lenovo Thinkplus Lp1 Bluetooth Kulaklık hediye…

Nereden Katılırım? Web sitemiz www.azall.com üzerinden veya IOS & Android işletim sistemli cep telefonu ve tabletlere ücretsiz olarak indirebileceğiniz aZall uygulamasını kullanarak çekiliş kampanyamıza dahil olabilirsiniz.

Uygulama Üzerinden Çifte Şans! App Store ya da Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilen uygulamamızı kullanarak üye olan tüm katılımcıların kazanma şansı iki kat olacaktır!

Nasıl Katılırım, Nasıl Kazanırım? Çekilişe katılabilmek için öncelikle aZall.com’a üye olmanız gerekmektedir. Hızlı Üye Ol bölümünde ‘isim – soyisim – email’ bilgilerini doldurduğunuzda artık sitemizin bir üyesisiniz. Bu işlemi yaptığınızda mail hesabınıza e-postanızı doğrulamak için gelecek olan linki tıklamalı ve doğrulama işlemini gerçekleştirmelisiniz. Unutmayın, çekilişimize sadece mail hesabını doğrulamış olan üyelerimiz; mail hesaplarını doğruladıkları gün ve saat dikkate alınarak katılabileceklerdir. Hesabınız aktif hale geldikten sonra ana sayfada bulunan ‘Hesabım’ menüsü ‘İletişim Bilgilerim’ kısmındaki telefon numarası bölümünü doldurmanız sağlıklı, doğru ve güvenli iletişim kurabilmek adına oldukça önemlidir.

İstenilen bilgileri eksiksiz olarak dolduran katılımcılar arasından haftalık olarak yapılacak çekilişte kazanan talihli belirlenecek, ödüller haftalık olarak gönderilecek ve sitemizde yayımlanacaktır. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz ve bir katılımcı yalnız bir kez ödül kazanabilir. Kampanyamız Hazine ve Maliye Bakanlığı Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 25.01.2024 tarihli E-24951361-255.05.02-51247 sayılı kararıyla onaylanmıştır.