M3 Decorium Işlemeli Dresuar Etajer Komodin Vitrin Portmanto Boy Salon Aynası

17,389.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Işlemeli Dresuar Etajer Komodin Vitrin Portmanto Boy Salon Aynası, M3 Decorium markasıyla tasarlanmıştır. Boyutları 70x55x8 cm'dir. Kristal ayna malzemeden yapılmıştır ve çerçevesi gerçek kristal taşlardan oluşmaktadır. Taşıyıcı kısım paslanmaz aluminyumdan üretilmiştir ve sağlam askı aparatı ile desteklenmiştir. Ayrıca cam ayetli bölümü özel muhafaza ile koruma altına alınmıştır.

  • Malzeme: Rodajlı Kristal Ayna, Gerçek Kristal Taşlar
  • Boyutlar: 70x55x8 cm
  • Taşıyıcı Kısım: Oksitlenmez Paslanmaz Aluminyum
  • Cam Ayetli Bölüm Muhafaza ile Korunur
  • Toz Nem Almayan İzole Tasarım

Bu işlemeli dresuar etajer hem dekoratif hem de kullanışlı bir parçadır. On yıllarca ayna parlaklığı ve kalitesi korunacak şekilde tasarlanmıştır ve M3 Decorium garantisi altındadır.

Daha Fazla M3 Decorium

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Materyal (dekorasyon-aydınlatma):
Cam


Sık Sorulan Sorular

M3 Decorium Işlemeli Dresuar Etajer Komodin Vitrin Portmanto Boy Salon Aynası fiyatı ne kadar ?

M3 Decorium Işlemeli Dresuar Etajer Komodin Vitrin Portmanto Boy Salon Aynası fiyatı 17389.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

M3 Decorium Işlemeli Dresuar Etajer Komodin Vitrin Portmanto Boy Salon Aynası satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

M3 Decorium Işlemeli Dresuar Etajer Komodin Vitrin Portmanto Boy Salon Aynası En geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, M3 Decorium Işlemeli Dresuar Etajer Komodin Vitrin Portmanto Boy Salon Aynası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, M3 Decorium Işlemeli Dresuar Etajer Komodin Vitrin Portmanto Boy Salon Aynası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

M3 Decorium Işlemeli Dresuar Etajer Komodin Vitrin Portmanto Boy Salon Aynası ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, M3 Decorium Işlemeli Dresuar Etajer Komodin Vitrin Portmanto Boy Salon Aynası ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.