İncirli Dut Pestili 1 Kg

Kazancınız 12%
Yöresel Online Mağazası %3 İlave İndirim
70.00 TL
62.08 TL
Kazancınız: 7.92 TL
Daha Çok Al, Daha Çok İndirim Kazan:
Miktar
5+
10+
Fiyat
53.35 TL
48.50 TL
Stokta
En geç 10 Ağustos Çarşamba günü kargoya verilir.
Favorilere ekle
Yöreselonline
“Anadolu’dan Dünya’ya yöresel tatlar”
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

İncirli Pestil 

Yöresel lezzet yolculuğunda karşımıza çıkan çok bilindik, bir o kadar da fantastik tatlardan biri olan İncirli pestil, sağlıklı ve dengeli beslenmenin hayati önem kazandığı gününüzde, gerek üretim aşamalarının tamamında şekersiz ve organik malzeme kullanımına uygunluğu, gerekse diğer pestil ailesi ürünlerinde olduğu gibi yüksek enerji kaynağına sahip olması, muhtevasında sağlığa yararlı çok sayıda mineral ve vitamin bulundurması ile, yüzlerce alternatifin yer aldığı lezzet yarışında, rakiplerinden bir adım öne çıkmayı fazlasıyla hak ediyor.

 İncirli Pestil Nasıl Yapılır? 

Soğuk kış günlerinde birçok insan sıcak bir çayın yanında sağlıklı atıştırmalıklar tercih yemek ister. İncirli pestil, bu noktada sevenlerine sağlıklı bir tatlı yeme imkanı sunuyor. Kuru incirlerin sap kısımları alınır. Kalam kısımlar, özel kesim aletleri ile kesilir. Uzun süre kesilme işlemine maruz kalan kuru incir kendi balı ile bütünleşir. Birçok incir pestili tüketicisi, yapışkanlık için ne kullanıyorsunuz diye merak ediyor. Kuru incir, uzun süre kesilmeye maruz kalınca balı yapışkan oluyor. Yani incirli pestilin içine hiçbir şekilde katkı maddesi koyulmuyor. %100 kuru incirden oluşuyor. Ek olarak incir pestilinin taze olması için sipariş üzerine üretim yapılıyor. Böylelikle incir pestili, taptaze bir şekilde sizlere ulaşmış oluyor. Stoklara konulan pestilerde bayatlama ve kalite düşüklüğü olabileceği için bu şekilde çalışmayı tercih etmiyoruz. 

 İncirli Pestil Nasıl Saklanmalı? 

İncirli pestili nasıl muhafaza etmeliyiz sorusunun cevabını merak ediyorsanız hemen açıklayalım. İncirli pestil, diğer pestil ürünlerinde olduğu gibi güneş altında tutulmamalıdır. Üstü kapalı bir şekilde korunmalı ve serin yerlerde muhafaza edilmelidir. İncirli pestil, iyi bir şekilde korunduğu takdirde 1 sene boyunca tüketilebilir.

Gönderi bulunamadı

Ürünü satın aldınız mı?

Yorum yazın ve ziyaretçilerimizin doğru karar vermesine yardımcı olun.

Bir değerlendirme yazın
Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.