0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Paşabahçe İkili 2'Li Çeşmeli Uçlu Zeytinyağlık Sirkelik Sosluk Limonluk Set Gümüş

254.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Şubat Pazartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

İkili 2 li Çeşmeli Uçlu Zeytinyağlık Sirkelik Sosluk Limonluk Set, M3 Decorium markasıyla sunulmaktadır. Bu set, 200cl, 20cc ve 0,2 litre hacimli Paşabahçe Şişecam malzemeden üretilmiştir. Cooker başlık özelliği ile mutfakta kullanımı oldukça kolaydır. Hem bulaşık makinesinde hem de elde yıkanabilir özelliği sayesinde temizliği oldukça kolaydır. Bu ikili set halinde gönderilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla Paşabahçe

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Materyal (mutfak servis):
Cam
Parça Sayısı :
4 Parça
Renk :
Gümüş
Sandık:
Kutulu
Ürün Formu:
Yuvarlak


Sık Sorulan Sorular

Paşabahçe İkili 2'Li Çeşmeli Uçlu Zeytinyağlık Sirkelik Sosluk Limonluk Set Gümüş fiyatı ne kadar ?

Paşabahçe İkili 2'Li Çeşmeli Uçlu Zeytinyağlık Sirkelik Sosluk Limonluk Set Gümüş fiyatı 254.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

Paşabahçe İkili 2'Li Çeşmeli Uçlu Zeytinyağlık Sirkelik Sosluk Limonluk Set Gümüş satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Paşabahçe İkili 2'Li Çeşmeli Uçlu Zeytinyağlık Sirkelik Sosluk Limonluk Set Gümüş En geç 26 Şubat Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Paşabahçe İkili 2'Li Çeşmeli Uçlu Zeytinyağlık Sirkelik Sosluk Limonluk Set Gümüş ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Paşabahçe İkili 2'Li Çeşmeli Uçlu Zeytinyağlık Sirkelik Sosluk Limonluk Set Gümüş ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Paşabahçe İkili 2'Li Çeşmeli Uçlu Zeytinyağlık Sirkelik Sosluk Limonluk Set Gümüş ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Paşabahçe İkili 2'Li Çeşmeli Uçlu Zeytinyağlık Sirkelik Sosluk Limonluk Set Gümüş ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.