0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Paşabahçe Hunili Sızdırmaz Tıpalı 200 Ml Cam Şişeli Yağlık Sosluk Sirkelik Pembe

174.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Şubat Pazartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Hunili Sızdırmaz Tıpalı 200 ml Cam Şişeli Yağlık Sosluk Sirkelik, mutfakta kullanım için ideal bir üründür.
Bu ürün, Paşabahçe cam malzemeden üretilmiştir ve hacmi 200cl'dir. Toplam boyu 23 cm'dir ve cam çapı 5cm'dir. Kalın tırtıklı tabanı sayesinde stabil bir şekilde durur ve şişeyi yalatmayan düzenek ile sızdırmazlık sağlar. Ayrıca tıpalı musluk ucuna sahiptir, böylece istenilen miktarda yağ, sos, sirke vb. dökülebilir.
Vidalı kapak ile de kapatılabilir cam ağzı sayesinde içindeki malzemelerin taze kalmasını sağlar. Bu özellikleri ile Hunili Sızdırmaz Tıpalı 200 ml Cam Şişeli Yağlık Sosluk Sirkelik, mutfakta kullanım için ideal bir üründür.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla Paşabahçe

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Materyal (mutfak servis):
Cam
Parça Sayısı :
Diğer
Renk :
Pembe
Sandık:
Kutulu
Ürün Formu:
Yuvarlak


Sık Sorulan Sorular

Paşabahçe Hunili Sızdırmaz Tıpalı 200 Ml Cam Şişeli Yağlık Sosluk Sirkelik Pembe fiyatı ne kadar ?

Paşabahçe Hunili Sızdırmaz Tıpalı 200 Ml Cam Şişeli Yağlık Sosluk Sirkelik Pembe fiyatı 174.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

Paşabahçe Hunili Sızdırmaz Tıpalı 200 Ml Cam Şişeli Yağlık Sosluk Sirkelik Pembe satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Paşabahçe Hunili Sızdırmaz Tıpalı 200 Ml Cam Şişeli Yağlık Sosluk Sirkelik Pembe En geç 26 Şubat Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Paşabahçe Hunili Sızdırmaz Tıpalı 200 Ml Cam Şişeli Yağlık Sosluk Sirkelik Pembe ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Paşabahçe Hunili Sızdırmaz Tıpalı 200 Ml Cam Şişeli Yağlık Sosluk Sirkelik Pembe ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Paşabahçe Hunili Sızdırmaz Tıpalı 200 Ml Cam Şişeli Yağlık Sosluk Sirkelik Pembe ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Paşabahçe Hunili Sızdırmaz Tıpalı 200 Ml Cam Şişeli Yağlık Sosluk Sirkelik Pembe ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.