0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Hasbro Baby Alive Bebeğimle Eğlenceli Yudumlar Esmer F7357

990.00 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 05 Aralık Salı günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Eğlenceli meyve sıkma ve saç şekillendirme oyunları oynayın! Baby Alive Bebeğimle Eğlenceli Yudumlar oyuncak bebekle çocuklar, oyuncak meyve sıkacağını ve alıştırma bardağı aksesuarını kullanarak Baby Alive oyuncak bebeklerini besleyebilecek! 3 yaşındaki kız çocuklarına yönelik 30 cm boyundaki bu beslenebilir oyuncak bebek, çocukların sıkıp suyunu çıkarabileceği 2 plastik meyve (elma ve ananas) ve oyuncak meyve sıkacağı gibi Baby Alive aksesuarlarıyla birlikte gelir. Meyve sıkacağı kapağının yerine alıştırma bardağı kapağını takın ve Bebeğimle Eğlenceli Yudumlar oyuncak bebeğini besleyin! Şimdi de bez değiştirmeniz gerekiyor çünkü bu oyuncak bebek gerçek bir bebek gibi su içiyor ve ""altını ıslatıyor"". (Ek oyuncak bebek bezleri ayrı satılır.) Üç yaş ve üzeri çocuklar, ortalığı kolayca toplayabilmek için oyuncak meyve ve bebek aksesuarlarını plastik meyve sepetinde saklayabilecek. Bebeğimle Eğlenceli Yudumlar üzerine giydiği meyve desenli renkli Baby Alive kıyafetiyle birlikte sunulur. Kız ve erkek çocuklar için harika bir hediye olan bu set ile çocuklar, kutuya dahil tarak ve fiyonk tokayı kullanarak oyuncak bebeğin saçını tarayıp şekil vermeye bayılacak.

YUMUŞAK MEYVE AKSESUARIYLA BİRLİKTE MEYVE SIKACAĞI: Çocukların sıkıp suyunu çıkarabileceği 2 plastik meyve (elma ve ananas) ve oyuncak meyve sıkacağının yanı sıra oyunlarda ve kullanışlı bir taşıma aracı olarak kullanılabilecek meyve sepeti gibi aksesuarlar kutuya dahildir.

SU İÇEN VE ALTINI ISLATAN OYUNCAK BEBEĞİ BESLEYİN: Meyve sıkacağı kapağını alıştırma bardağı kapağıyla değiştirin ve Meyveli Yudumlar bebeğini taze yiyeceklerle besleyin. Sırada bez değiştirme var! (Ek oyuncak bebek bezleri ayrı satılır.)

MEYVE TEMALI BABY ALIVE OYUNCAK BEBEK KIYAFETLERİ: 3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu oyuncak bebek seti sevimli meyve desenleri içeren, gökkuşağı renginde çıkarılabilir Baby Alive kıyafetine sahip.

TARANABİLİR SAÇ VE FİYONK TOKA: Kız ve erkek çocukları için fantastik bir tatil ve doğum günü hediyesi olan bu oyuncak bebek, şekil verilebilir saçı ve kutuya dahil edilen tarak ve tokayla birlikte çocuklara bolca eğlence vadediyor.

İçindekiler: Çıkarılabilir kıyafetiyle birlikte oyuncak bebek, 2 plastik meyve, sepet, 2 kapakla birlikte oyuncak meyve sıkacağı/alıştırma bardağı ve bebek bezi.

UYARI: Küçük parçalar. Bir yetişkin tarafından monte edilmelidir.
Not: Paket bağları/paketleme malzemeleri bir yetişkin tarafından çıkarılmalı ve atılmalıdır.Sadece yüzeyi temizleyin. 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Hasbro

Sık Sorulan Sorular

Hasbro Baby Alive Bebeğimle Eğlenceli Yudumlar Esmer F7357 fiyatı ne kadar ?

Hasbro Baby Alive Bebeğimle Eğlenceli Yudumlar Esmer F7357 fiyatı 990.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

Hasbro Baby Alive Bebeğimle Eğlenceli Yudumlar Esmer F7357 satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Hasbro Baby Alive Bebeğimle Eğlenceli Yudumlar Esmer F7357 En geç 05 Aralık Salı günü kargoya verilir.

aZall.com, Hasbro Baby Alive Bebeğimle Eğlenceli Yudumlar Esmer F7357 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Hasbro Baby Alive Bebeğimle Eğlenceli Yudumlar Esmer F7357 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Hasbro Baby Alive Bebeğimle Eğlenceli Yudumlar Esmer F7357 ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Hasbro Baby Alive Bebeğimle Eğlenceli Yudumlar Esmer F7357 ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.