0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Çocuk Giyim

Genç Çocuk Giyim 2021& Çocuğunuz Kendi Tarzını Yaratsın 

Çocuk giyim ürünleri ve kıyafetleri kız, erkek ve üniseks olmak üzere gruplara ayrılmaktadır ve bu modeller kışlık, yazlık ve mevsimlik seçenekleri kullanıcılara sunulmaktadır. Sade- çok renkli, sportif ve şık olma olanaklarını çocukların ve ebeveynlerin tercihine bırakan ürünler çocukların ilgilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde genç giyim markaları tarafından tasarlanmaktadır. Ürün çeşitliliği olan çocuk giyim kategorisinde önemli olan durum ebeveynlerin ve çocukların ortak paydada buluşup iki tarafında kendine uygun ürünleri bulmasıdır. Tercihlerinizi yaparken çocuklarınızın ilgi alanlarını ve fikirlerini ön planda tutup geriye kalan detayları bu doğrultuda harmanlamanız en güzel çözüm yolu olabilir. 

Kız Çocuk Kıyafetleri& Hem Sportif Hem Şık Modeller 

Giyimlerine ve tarzlarına dikkat den kız çocukları, markaların çok fazla seçeneği olan genç kıyafetleri arasında özgün tarzlarını oluşturmaktadırlar. Yazlık ve kışlık olarak üst kategoride olan tasarımlar günlük, şık ve sportif şekilde karşımıza çıkar. Rengarenk tişört modeli, tiril tiril kız çocuk elbise modeli, etek modeliyle kız çocukları yazlık stillerini hem şık hem günlük şekilde yansıtabiliyorlar. Günlük kombinlerde ise kot pantolon ve ceketler, hırkalar, sweatshirtler yer alırken, kız çocuk eşofman takımı modelleriyle de daha rahat ve sportif bir havayı kendilerine katıyorlar. Kış sezonunda ise şişme montlar, paltolar ön plana çıkar. Paltolar ve mont modelleri her tarza hitap ederken hem de sert hava koşullarına göre tasarlanıp ebeveynler tarafından koruyucu ürünler olması açısından önemli yere sahiptirler. 

Erkek Çocuk Kıyafetleri& Hem Sportif Hem Rahat Modeller 

Giyim markaları erkek çocukları için de çok sayıda alternatif seçenekler sunmakta. Erkek çocuk eşofman takımlarısweatshirtler, tişörtler, gömlekler, pantolonlar, montlar ve daha birçok ürün modeliyle çocuklarınızın stilini belirlemede onlara yardımcı olabilmenize olanak sağlar. Okula giderken ya da günlük hayatta arkadaşlarıyla parkta oynarken hem rahatlığını sağlayacak hem de sportif şıklık sağlayacak birçok ürün mevcuttur. Günlük hayat dışında özel etkinliklerde kullanımlara uygun ceket, papyon, kravat, kumaş pantolon tarzında olan çocuk takım elbise modelleri de mevcuttur. 

Çocuk-Genç Takım Elbise Modelleri İle Şıklık 

Erkek çocuklar için yaş aralıklarına göre tasarlanmış olan takım elbise modelleri çocuklarımızı hem masum hem de şık gösterme olanağını sağlar. Çocuğunuz için özel bir etkinlik düzenlediğinizde mesela doğum günü partisinde çocuğunuza takım elbise modellerini tercih etmeniz çocuğunuzun o partinin ev sahibi olduğunu vurgulamanız açısından tercihleriniz arasında yer alabilir. Takım elbise modellerinde yaş sınırlaması olması gerektiğini söylemek doğru olmayabilir. Çünkü moda sektörüne bakıldığında artık gerek iç mekânlarda olsun gerek dış mekânda yapılacak partilerde genç ve erkek çocuklarımız takım elbise modelleri ile kendilerini göstermeyi tercih etmek isteyecektir. Çocuk ve genç takım elbise fiyatları konusunda da her zaman olduğu her bütçeye kolaylık sağlayacak fiyatlar mevcuttur ve biraz daha göz ününde olan markaların bazen indirim zamanları da olacaktır. Eğer kaliteli ve şık takım elbise modelini çocuğunuz için tercih etmek istiyorsanız indirimleri takip etmek sizin yararınıza olacaktır. 

Çocuk Kazak Modelleri& Kış Mevsiminde de Şık Olun 

Kış aylarında cinsiyet gözetmeksizin en çok kullanılan parçalar arasında yer alan çocuk kazak modelleri; yünlü, pamuklu ve akrilik olmak üzere ipliklerden üretilerek çocuğumuzun sert hava koşullarında sıcak kalmasını sağlama olanağını ebeveynlere sunmaktadır. Kalın ya da ince yapılarıyla hem kış mevsimine hem de sonbaharın ılık esintilerine göre tasarlanan kazak modelleri kız ve erkek çocukları için kurtarıcı ve koruyucu olma özelliği taşıyan ürünler arasına girer. 

Tesettür Elbise 2021 

Kullanım yerine göre geniş ürün tasarımlarına sahip olan tesettür elbise modelleri, hem gündelik kullanım hem çalışma hayatı hem de şık davetler için kadınların tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Tesettür elbise çeşitleri kendi içinde tesettür günlük elbise, davet elbisesi ve tesettür spor elbise gibi farklı modellerde kendini gösterir. Tesettür elbise genç modelleri, farklı mevsim ve hava koşullarına göre giyim markaları tarafından kadınların beğenisine sunulur. Her yaştan kadına hitap eden modeller girdiğiniz ortama göre size şıklık katarken bir yandan günlük hayatta kendinizi daha rahat hissetmeniz için de modellerde çeşitlilik sağlanmıştır. 

Tesettür Giyimde Sportif Olmak 

Düzenli olarak spor yapıyorsanız ya da aksatmadığınız herhangi egzersiz aktivitelerinde bulunuyorsanız hem donanımlı hem de rahat hissedeceğiniz spor giyim modellerini tercih etmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden tesettür spor giyim genç markaları, her yaştan kadına hitap etmeye çalışarak kendilerini rahat hissedebilecekleri tesettür eşofman altı modelleri tasarlamıştır. Tesettür eşofman modelleri ile hem sporunuzu daha rahat bir şekilde yapabilirken bir yandan da evde kafanızı dinlerken daha rahat ve sakin olabilmenizi sağlar. 

Her Kombine Uygun Olabilecek Kadın Gömlekler 

Kadınların gardırobundan eksik etmediği parçalardan biri de gömleklerdir. Tarzıyla, duruşuyla, şıklığıyla her ortama uyum sağlayabilecek kadın gömlek modelleri ipek, saten ve pamuklu kumaş çeşitleriyle boy gösterir. Genç gömlek modelleri bayan çeşitleri günlük hayatın her alanında tercih edilir ve vücut tipinize ya da içerisinde kendini rahat hissedeceğiniz yaka modelleri sayesinde çeşitlilik sunmaktadır.  

Genç Çocuk Giyim Kategorisi Hakkında Sık Sorulan Sorular 

Çocuk Kıyafeti Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

Çocuk kıyafeti seçmek dışarıdan bakıldığı kadar kolay değildir. Ebeveynler ve çocukların ortak bir paydada buluşması gerekir. Kız çocuk kıyafetleri olsun erkek kıyafetleri olsun her çocuğun kendi zevki ve ilgi alanı vardır. Ebeveynlerin de bu konuda yapması gereken şey çocukların da ilgi alanlarını göz önünde bulundurarak kıyafetlerin kumaş kalitesine, yaş aralığına bakıp beraber tercih yapmalarıdır. 

Çocuk Takım Elbiselerin Yaş Aralığı Var mıdır? 

Diğer çocuk kıyafetlerinde olduğu gibi takım elbise modellerinde de yaş aralıkları, beden tipini belirleyen özellikler bulunmaktadır. Fakat takım elbise modellerinde yaş sınırlaması olduğunu düşünmek pek doğru bir düşünce değildir. Birçok giyim markası 2-3 yaş aralığından 13-14 yaşa kadar rahat ve şık takım elbiseleri çocuklarımıza sunmaktadır. 

Çocuk Kazak Modellerini Kullanırken Göz Önünde Bulundurulması Gereken Detaylar Nelerdir? 

Kız çocuk kazakları, şık etek ve pantolonlarla birlikte ayakkabılarla kombinlendiğinde çocukların tarzına şıklık kazandırıyor. Erkek çocuklarda da gömlek üzerine giydirilen kazak modelleri tercih edilebilir. Fakat bu tercihleri yaparken çocukların da istekleri ve tercihleri göz önünde bulundurulup ortak bir paydada buluşmak daha önemlidir. 

Mezuniyet Törenleri İçin Tesettür Elbise Modelleri Nasıl Tercih Edilmelidir? 

Sade şık tesettür elbise ihtiyacı olanların yanı sıra özel günlerinize eşlik edecek her tarzda tesettür elbise modelleri mevcuttur. Lise ya da üniversiteden mezun olan genç kadınlarda bu özel günlerinde şık görünmek isterler. Bu yüzden tesettür leopar modelleri ya da daha şık modeller tercihiniz dahilinde olabilir. Kendi zevkinize hitap edecek modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Kız Çocuk Elbise Fiyatları Neye Göre Farklılık Göstermektedir? 

Her kıyafette olduğu gibi kız çocuk elbise fiyatları da üründe kullanılan malzemeye, çocuğunuzun yaşına ve gelişim dönemlerine göre farklılık göstermektedir. Çocuğunuz için alacağınız elbiseyi tercih ederken fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Elbiseyi alırken hangi mevsim için aldığınıza dikkat ederken bunun yanında üretimindeki malzemeleri göz önünde bulundurmanız sizin yararınıza olacaktır. 

Kazancınız 10%
Promosyon
549.00 TL 494.10 TL
Kazancınız 31%
373.75 TL 258.75 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
1,559.00 TL 1,403.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
529.00 TL 476.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
599.00 TL 539.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
179.90 TL 125.91 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
549.00 TL 494.10 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
410.00 TL 314.91 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (100)
Cinsiyet
Beden
  Tümünü göster (100)
Renk
  Tümünü göster (100)
Desen
  Tümünü göster (53)
Kumaş Tipi
  Tümünü göster (15)
Kol Tipi
  Tümünü göster (31)
Yaka
  Tümünü göster (43)
Kol Boyu
  Tümünü göster (11)
Ürün Tipi
  Tümünü göster (30)
Stil
  Tümünü göster (23)
Materyal
Mağaza
  Tümünü göster (99)
Fiyat

 – 

 • 24.99
 • 8937.23