Giochi Presiozi Giochi Preziosi Goojitzu Deep Sea Tekli Paket Gjt45000 - Foogoo

640.00 TL
Tükendi
Ücretsiz Kargo
En geç 23 Temmuz Salı günü kargoya verilir.
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Süper esnek, süper çekiştirmelik, süper sıkıştırmalık! Goojitzu kahramanları yepyeni Deep Goo Sea serisinde sualtının kötüleriyle mücadele ediyor! Yeni seride her Goojitzu figürünün kendine özel bir saldırısı ve her birinin kendine özel iç dolgusu var. Blazagon, Thrash, Foogoo, Squidor, Mantara ve Exoshock olmak üzere 6 farklı modelden oluşuyor. Çocukların hayal güçlerini, el-göz koordinasyonlarını, yeni oyunlar keşfederek yaratıcılıklarının ve rol oynama yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır. Kutu ölçüsü: 17 x 24 x 4 cm Ağırlık: 0,344 kg

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Giochi Presiozi

Sık Sorulan Sorular

Giochi Presiozi Giochi Preziosi Goojitzu Deep Sea Tekli Paket Gjt45000 - Foogoo fiyatı ne kadar ?

Giochi Presiozi Giochi Preziosi Goojitzu Deep Sea Tekli Paket Gjt45000 - Foogoo fiyatı 640.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

Giochi Presiozi Giochi Preziosi Goojitzu Deep Sea Tekli Paket Gjt45000 - Foogoo satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Giochi Presiozi Giochi Preziosi Goojitzu Deep Sea Tekli Paket Gjt45000 - Foogoo En geç 23 Temmuz Salı günü kargoya verilir.

aZall.com, Giochi Presiozi Giochi Preziosi Goojitzu Deep Sea Tekli Paket Gjt45000 - Foogoo ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Giochi Presiozi Giochi Preziosi Goojitzu Deep Sea Tekli Paket Gjt45000 - Foogoo ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Giochi Presiozi Giochi Preziosi Goojitzu Deep Sea Tekli Paket Gjt45000 - Foogoo ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Giochi Presiozi Giochi Preziosi Goojitzu Deep Sea Tekli Paket Gjt45000 - Foogoo ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.