Gazlı İçecek

GAZLI İÇECEKLER

Gazlı içecekler kategorimiz içerisinde siz ziyaretçilerimiz ve kullanıcılarımız için çeşitli enerji içecekleri, Coca Cola gibi kola ve diğer gazlı içecek ürünleri ve Niğde Gazozu gibi gazoz seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Bu kategorimiz içerisinde farklı türlerde, farklı paketlemelerde ve farklı boyutlarda gazlı içecekler bulacaksınız. Avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri ile sizlere sunmuş olduğumuz bu ürünler en iyi ve en sağlam koşullarda saklanırlar ve sizlerin eline sanki üretildiği ilk günmüş gibi taze ve kaliteli bir şekilde ulaşırlar.

Coca Cola İçecekleri

Coca Cola markası dünyanın en ünlü kola markası olmak ile birlikte marka bünyesinde başka içecekler ve gazlı içecekler de barındırır. Örnek vermek gerekirse bu içeceklerden en sık kullanılan ve en popüler olanları Coca Cola markası tarafından üretilen meyve aromalı kola benzeri bir gazlı içecektir. 

Fanta içeceği gazlı bir içecektir ve portakal, mandalina, ananas gibi aromalarda seçenekleri bulunur. Bunlardan en ünlüleri ve hem ülkemizde hem global çapta en çok tüketilenleri portakal aromalı olan Fanta içeceğidir. Hatta Fanta denilince insanların aklına genelde sadece portakal aromalı olan seçeneği gelir.

Coca Cola marka bünyesi altında piyasaya sürülmüş olan Fanta dışında da başka bir sürü içecek seçeneği bulunmaktadır. Ancak bizim mağazamız içerisinde bu markanın yalnızca iki ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler ise asıl öne çıkan kola markaları olan Coca Cola, ve Coca Cola markası altında üretilen meyve aromalı gazlı bir içecek olan Fanta seçenekleridir.

Enerji İçecekleri

Enerji içecekleri son derece tanımlayıcı ve isabetli bir isme sahiplerdir. Bu içecekler isimlerinden de anlaşılabildiği gibi, içlerinde bulunan kafein ve benzeri maddeler ile kişiye enerji vermeyi hedefleyen içeceklerdir. Enerji içecekleri bu enerji verici özelliklerinin yanında son derece lezzetli ve kolay tüketilebilir seçeneklere sahiplerdir. Bu seçenekler arasında yine hem ülkemiz hem de global çapta en çok tercih edilenlerin başında Burn enerji içeceği ürünleri gelir.

Burn enerji içeceği içerisinde barındırmış olduğu, doğru tüketimde sağlığa herhangi bir zararı olmayan maddeler sayesinde kişiye enerjik bir hal yaşatırlar ve bu açıdan kahve benzeri bir görev görürler. Ancak bu içeceği gereğinden, ya da önerilen miktardan daha fazla tüketmek bazı kişiler için ufak sağlık problemlerine neden olabilirler. Aynen fazla kahve içtiğimizde olduğu gibi enerji içecekleri de fazla tüketildiklerinde uykusuzluk, huzursuzluk ve mide bulantısı gibi problemlere neden olabilirler. Genel anlamda kişilere günde 400 miligramdan fazla enerji içeceği tüketmemeleri önerilir. Ancak bu seviye içecekten içeceğe, enerji içeceği içerisinde hangi maddeler olduğuna ve içeceğin içindeki maddelerin hangi yoğunluklarda kullanıldıkları gibi faktörlere göre değişim gösterebilir.

Niğde Gazoz ve Diğer Gazoz Seçeneklerimiz

Gazlı içecekler kategorimiz içerisinde sizler için sunmuş olduğumuz ürünler arasında gazozlar ve Niğde Gazoz seçenekleri gelmektedir. Gazozlar su, şeker, kardon asidi, şeker ve zaman zaman da çeşitli meyve aromaları ile elde edilen bir çeşit, nispeten doğal bir gazlı içecektir. 

Bu içeceklerin kola ve Fanta gibi içeceklere göre daha organik ve doğal bir tatları vardır. Özellikle Niğde Gazoz markası tarafından üretilmiş gazozlar gerçekten çok lezzetlidir ve çok kolay bir tüketim deneyimi yaşatmaları ile bilinirler.

Siz de aZall online mağazamız bünyesinde siz kullanıcılarımız ve ziyaretçilerimize sunmuş olduğumuz gazozlar, kolalar, Fantalar ve diğer gazlı içecek seçeneklerimize hemen göz atabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz kampanyalar, indirimler ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak siparişinizi bir an önce kolaylıkla verebilir ve hızlı teslimat imkanlarımız sayesinde siparişini vermiş olduğunuz gazlı içecek ürününüze bir an önce sahip olabilirsiniz.

Sorularınız, şikayetleriniz ve merak ettikleriniz için aZall internet sitesi üzerinden bizlere ulaşabilir, ya da sizler için kesintisiz hizmet verdiğimiz telefon ile destek hattımız üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kazancınız 6%
Promosyon
45.00 TL 31.96 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
150.00 TL 68.08 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
75.00 TL 51.70 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
100.00 TL 93.06 TL
Kazancınız 6%
Promosyon
600.00 TL 465.30 TL
Kazancınız 32%
450.80 TL 305.49 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
350.00 TL 266.80 TL
Kazancınız 8%
Promosyon
350.00 TL 276.00 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
109.87 TL 73.22 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
90.00 TL 56.21 TL
Kazancınız 17%
300.00 TL 249.00 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
101.25 TL 65.83 TL
Kazancınız 17%
300.00 TL 249.00 TL
Marka
    Tümünü göster (15)
Ürün Tipi
Ürün Miktarı
Mağaza
    Tümünü göster (8)
Fiyat

 – 

  • 31.96
  • 465.3