Gama Basım Yayım Dağıtım Gama Fenomen Çocuk 2.Sınıf Matematik 1. Ve 2. Kitap

Kazancınız 17%
Yaza Merhaba
384.44 TL
321.78 TL
Kazancınız: 62.66 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Gama Fenomen Çocuk 2.Sınıf Matematik 1. Ve 2. Kitap, ilkokul 2. sınıf öğrencilerimiz için hazırlanmış bir matematik öğrenme setidir. Bu kitap seti, öğrencilerimizin matematik konusunda başarılı olmalarına yardımcı olacak materyaller sunmaktadır.

Gama Fenomen Çocuk 2.Sınıf Matematik 1. Ve 2. Kitap seti, 2 ayrı kitaptan oluşmaktadır. Kitapların her biri, öğrencilerimize matematik konularını öğretmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu kitap seti, öğrencilerimizin temel matematik becerilerini geliştirmelerine yardımcı olurken, aynı zamanda onların matematik konusundaki kendine güvenini artırmasına da yardımcı olur.

  • İlk kitap, öğrencilerimize toplama ve çıkarma işlemlerini öğrenmelerine yardımcı olur. Temel matematik becerilerini geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır.
  • İkinci kitap, öğrencilerimize problemleri çözme ve matematiksel düşünme becerilerini geliştirme konusunda yardımcı olur.

Gama Fenomen Çocuk 2.Sınıf Matematik 1. Ve 2. Kitap seti, öğrencilerimizin matematik konusunda gelişimlerini desteklerken, aynı zamanda onların özgüvenlerini artırır. Bu kitap seti, ilkokul 2. sınıf öğrencilerimizin matematik becerilerini geliştirmek için harika bir kaynaktır. Kullanımı kolay ve anlaşılır olan kitaplar, öğrencilerimiz için eğlenceli ve verimli bir şekilde öğrenme olanağı sunar.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Marka:
Gama Basım Yayım Dağıtım

Sık Sorulan Sorular

Gama Basım Yayım Dağıtım Gama Fenomen Çocuk 2.Sınıf Matematik 1. Ve 2. Kitap fiyatı ne kadar ?

Gama Basım Yayım Dağıtım Gama Fenomen Çocuk 2.Sınıf Matematik 1. Ve 2. Kitap fiyatı 321.78 TL olarak öne çıkmaktadır.

Gama Basım Yayım Dağıtım Gama Fenomen Çocuk 2.Sınıf Matematik 1. Ve 2. Kitap satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Gama Basım Yayım Dağıtım Gama Fenomen Çocuk 2.Sınıf Matematik 1. Ve 2. Kitap En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Gama Basım Yayım Dağıtım Gama Fenomen Çocuk 2.Sınıf Matematik 1. Ve 2. Kitap ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Gama Basım Yayım Dağıtım Gama Fenomen Çocuk 2.Sınıf Matematik 1. Ve 2. Kitap ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Gama Basım Yayım Dağıtım Gama Fenomen Çocuk 2.Sınıf Matematik 1. Ve 2. Kitap ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Gama Basım Yayım Dağıtım Gama Fenomen Çocuk 2.Sınıf Matematik 1. Ve 2. Kitap ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.