0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Uygun Fiyata Kaliteli Ev Tekstili Ürünleri

Tekstil grubu ürünleri günlük hayatımızda en çok kullandığımız eşyalar arasında yer alıyor. Halı, kilim, perde, banyo halısı gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ev tekstili ürünleri hem ihtiyaçlarımızı karşılıyor hem de dekoratif yaşam alanları sağlıyor.  Evimizin her noktasında kullandığımız bu ürünlerle evimiz için daha kaliteli alanlar yaratabilmek için her zaman daha kalitelisini tercih etmeye özen gösteririz. Uzun ömürlü kullanım süresinin olması, ürünün üretildiği malzemenin kalitesi ve kişisel zevklerimize uymasını istediğimiz bu ürünlerle evimizi yeniden tasarlayabiliriz.

Özellikle evin giysisi olarak da bilinen kaymaz tabanlı halı, yolluk modelleri, salon halıları ve kilimler  soğuğa karşı koruma sağlarken evinizin havasını da değiştiriyor. Önemli bir aksesuar da sayılabilecek bu ürünlerle her bir odanız sizin imzanızı taşıyacak.

Doğru Halı Seçimi: Bir Gün Değil Her Gün Kullanmak için

Ev tekstili ürünleri deyince akla ilk gelen şüphesiz halı, kilim, perde oluyor. Genel anlamda her bir ürün için dikkatli seçim yapmamız gerekiyor olsa bile perde ve halı için ayrıca dikkat etmek gerekli. Hem alerji yaratabilen bu ürünler hem de hijyen konusunda oldukça önemli bir konuma sahip. Düzenli temizleme işlemi gerektiren ev tekstili ürünleri kullanıcıları alanlar için uygun boyutlarda olmalıdır. Çok büyük, küçük veya kayan sabit durmayan ürünler kullanım açısından oldukça zorlayıcı olabilirler. Bu yüzden Azall’da yer alan kaymaz tabanlı halı çeşitleri ile eviniz için en uygun ürüne sahip olabilirsiniz.

Uzun ve kaliteli kullanım süresi sağlayacak olan bu ürünlerin arasında mutfak halısı, banyo halısı, salon halıları, kilim modelleri ve yıkanılabilir halı çeşitleri de yer alıyor. Bu sayede halılarınızın üzerine herhangi bir şey döküldüğünde endişe etmeden kolayca yıkabilirsiniz. Gerekli hijyen koşullarının sağlanması için uygun olanaklar sağlayan bu ev tekstil ürünleri evinizin vazgeçilmezi olacak.

İndirimli Halı Fiyatları Azall’da Sizleri Bekliyor

Misafirlerinizi ayrı ağırladığınız, gündelik hayatta sıkça kullandığınız odalarda farklı halılar kullanmak hem evinizi daha modern bir hale getirecek hem de ekstra iş yükünden kurtaracak. Özellikle salon halıları içerisinde en çok tercih edilen şönil halılar, şık görünümü ve modern tasarımları ile fark yaratıyor. Farklı boyutları ve farklı desenleri ile her alıcının hoşuna gidebilecek olan bu halı modelleri aynı zamanda uygun halı fiyatları ile de dikkat çekmekte.

Binlerce çeşit halı modelleri ile her ev için ayrı zevkte dizayn edilmiş halı, kilim ve paspas sunan Azall’da aynı zamanda banyo paspas takımı da bulunuyor.  Banyolar için özel olarak hazırlanmış olan banyo klozet takımı, tuvalet paspası, banyo paspası ve banyo halısı ile duştan sonra yumuşacık halıya basmak oldukça iyi hissettirecek. Yıkanılabilir halı olma özelliğine sahip bu halılar sayesinde ev içi temizlik işlerinizde azalmış olacak.

 

 

 

En Yeni Yolluk Modelleri Azall’da Yerini Aldı

Yolluk ve kilim modelleri, havaların ısınmasıyla birlikte daha çok tercih edilen halı modellerindendir. Portatif, pratik ve uygun maliyetli olan bu modeller kaymaz tabanlı olmaları sayesinde konforlu kullanım imkanı sağlıyor. Evinizin havasını değiştirecek olan bu halı modelleri ile hem oluşabilecek fazla tozlanmanın önüne geçeceksiniz hem de ev akarına karşı önlem almış olacaksınız. Sağlıklı ve konforlu yaşam alanları sağlayan halı, kilim ve paspaslar Azall’da yerini aldı. aZall.com’da yer alan indirimli halı fiyatları ile siz de evinizi kolayca yenileyebilirsiniz. Tek tıkla oluşturacağınız siparişiniz, en kısa süre içerisinde kapınıza kadar teslim edilir. 

Daha fazla göster
Marka (1)
    Tümünü göster (100)
Renk
    Tümünü göster (100)
Ölçüler
Üretim Şekli
Tema
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 87.78
  • 3458