Ev Gereçleri

Azall Pratik Ev Gereçleri

Azall alışveriş sitesinde pek çok tasarım ve model ürünleri müşterisine hizmet verir. Ev gereçleri bu ürünler arasında en sık tercih edilen malzemelerdir. Kullanışlı ve pratik yapıları evlerinizin daha düzenli olmasını sağlar. Nitekim bu anlamda raf düzenleyici modellerinden hurç takımlarına kadar çeşitli ürün bulunur.

Atık ürünlerinizin hijyen açısından dağılmasını önlemek için Azall çöp kovası hizmeti vermekte. Hacim olarak farklılık gösteren çöp kovası buna paralellik göstererek ücretlendirmede değişikliğe gider.

5 litrelik çöp kovası mutfağınız için en ideal boyuttur. Bu nedenle tercihlerin başında yer alır. Bunların yanı sıra çalışma odalarında müşteriler genellikle mini çöp kovası tercih etmekte.

Çöp kovası tasarım olarak farklılık gösterir. Pedallı, kapaklı, askılı çöp kovaları müşteriye hizmet verir. Ayrıca yapıldığı malzeme plastik veya metal olabilir. Böylece Azall çöp kovaları ile evinizde hijyen sağlayabilirsiniz.

 

Ev Eşyaları Düzenleyicileri

Eşyalarınızın dizayn açısından şık görünmesi için bölmeli düzenleyici dolaplar bulunur. Mutfak, çalışma odası ve yatak odasın da kullanılan bu ürünler hayatınızı son derece kolaylaştırır.

Azall raf düzenleyici mutfaklarınızda baharatlık, tabak ve bardak düzeni için tercih edilir. Renk ve tasarım malzemeleri her zevke hitap eder. Yatak odalarında da bölmeli düzenleyici tasarımına benzer modeller ile eşyalarınız dağınık durmaz.

Yatak odalarında kullanılan ev gereçlerinden birisi hurçtur. Yatak örtülerinizden yorgan takımlarının korunmasına kadar hurç ev hanımları tarafından sıklıkla kullanılır. Ayrıca kıyafetlerin düzenini de hurçlar ile sağlayabilirsiniz. Bu nedenle saklama ve düzen açısından hurç en kullanışlı üründür.

Adı geçen ev ürünlerinin kalitesi ve malzeme yapısı farklılık gösterir. Azall aracılığıyla ulaşabileceğiniz malzemeler en uygun fiyata evlerinizde yerini alacak.

 

Evlerinizi Şekillendiren Azall Tasarımları

Azall banyonuz da kirli sepeti ile müşterisine pek çok konuda yardımcı olur. Özellikle ebat olarak farklı ürünler bulunur. Bu da fiyatı etkiler.

Kirli sepetinin yapıldığı malzemeler farklılık gösterir. Hasır, plastik, bambu içerikli kirli sepetikirli sepeti modelleri bulunur. Kirli sepetinin renkleri de bu doğrultuda değişir. Bu bağlamda her zevke hitap eden ürünler fiyat olarak farklılık gösterir.

Azall kirli ve çamaşır sepeti ürünleri markalar tarafından en kullanışlı şekilde tasarlanır. Ayrıca keçe sepeti modelleri de mevcuttur. Sağlam yapısı ve fazla yer kaplamamasından dolayı müşteriler tarafından talep edilen bir üründür.

2’li takımlar halinde satılan tasarımda kirli sepeti ve çamaşır sepeti bulunur. Marka olarak Acar ve Alper Banyo ilk sıralarda yer alır. Şık tasarım ve kolay kullanımı müşterisinden tam puan alır.

İnternet sitesi üzerinden yapılan satışlar güvenli bir şekilde tamamlanır. Azall alışveriş sitesinden yapılan finansal işlemlerde güvenlik ve gizliliğe son derece dikkat edilir.

 

Dekorasyon ve Tasarım Ürünleri

Evinizin şık görünümü herkes için önemli bir yere sahiptir. Kapıların arkasına taktığımız askılıklardan vitrinleri süsleyen eşyalara kadar Azall alışveriş sitesi müşterisine pek çok ürün sunar. Bu ürünler farklı firmalar tarafından üretilip Azall aracılığı ile evlerinizde yer alır.

Eşyalarımızın daha düzenli durması için askılıklar kullanırız. Bu askılıklar ahşap, MDF, metal, suntalam ve yonga levha ile yapılır. Bu malzeme içeriği doğrultusunda çeşitli ücretlendirme aşamalarından geçer. 

Ebatları 100x150 santimetre olan ahşap askı şık görünümü ve sağlam yapısı sebebiyle tercihlerin başında bulunur. Azall ahşap askı üretiminde birden çok firma ile anlaşmalıdır. Adalinhome ve Bellona başta olmak üzere pek çok firma Azall üzerinden ürün tanıtmakta.

Bunun yanı sıra ütü masası da Azall ile evlerinizin gözdesi olur. Eşyalarınızın kırışıklığını gidermek için kullandığınız ütülerde ütü masası önemlidir. Evimshopping başta olmak üzere birçok firma site üzerinden satış gerçekleştirir.

 

Kazancınız 5%
Promosyon
118.80 TL 94.04 TL
Kazancınız 40%
107.96 TL 64.76 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
199.00 TL 141.55 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
282.71 TL 179.05 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
150.00 TL 115.19 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
179.99 TL 145.49 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
150.00 TL 128.25 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
85.00 TL 69.91 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (100)
Renk
  Tümünü göster (100)
Parça Sayısı
  Tümünü göster (12)
Hacim
  Tümünü göster (43)
Materyal
  Tümünü göster (47)
Mağaza
  Tümünü göster (100)
Fiyat

 – 

 • 5.97
 • 15317