Parfüm & Deodorant

ERKEK PARFÜM, ERKEĞİN ÖZSAYGISININ DIŞAVURUMUDUR 

Güzel kokmak bin yıllardan bu yana erkek kadın demeden tüm insanlığın vazgeçemediği özelliklerden biridir ve son yüzyılda kadın kokuları kadar erkek parfüm çeşitleri de büyük rağbet görmektedir. Antik dönemde asillerin, saraylarda soyluların misafirlerin duyduğu saygıyı göstermek için binlerce yıldır kullanılan erkek parfümleri günümüzde tüm insanlığın ulaşabileceği konuma gelmiştir. Ve binlerce yıldır, güzel kokmanın karşısındakine saygı duyması geleneği değişmemiştir. Güzel kokmak, önce kişinin kendine duyduğu öz saygının bir göstergesidir.

 

En Güzel Erkek Parfümleri, Tenle Bütünleşen Kokulardır

Günümüzde, kadın kokuları kadar çok çeşitlilikte erkek parfüm çeşitleri bulunabilmektedir. Parfüm erkek için kişisel bakım ürünleri içinde yer alan önemli bir üründür. Kişi, tenine uyan, doğru erkek parfüm çeşidine ulaştığında bu onun kişiliğinin dışarıya bir yansıması olabilir. En güzel erkek parfümleri kişiyle bütünleşmiş kokuları bir arada barındıran kokulardır. Bu nedenle. Bir erkek için erkek parfüm seçimi son derece önemlidir.

Bir koku, çok beğenilmiş olabilir ama erkek parfümleri incelenirken yapılması gereken ilk şey mevsime dikkat etmektir. Bir kokuyu dört mevsim boyunca kullanmak tercih edilen bir parfüm kullanma yöntemi değildir. Bu nedenle sıcak yaz günlerinde karşıdakine de rahatsızlık vermeyecek daha spor ve çiçeksi erkek parfümleri tercih edilebilir. Kış aylarında baharatlı, odunsu ya da ıtırlı kokular daha kalıcı olduğundan tercih edilebilir. Vücudunuzun asidi erkek parfüm seçimi önemlidir. Vücut asidi, kokunun vücudunuzdaki kalıcılığını etkileyeceğinden alkol oranına dikkat edilmesi gerekebilir. Cilt ve koku uyumu erkek parfüm seçiminde en önemli etkendir. Bu nedenle vücuda uyan koku bu etkene göre seçilmeli, gerekirse bir uzmandan yardım alınmalıdır. Erkek parfümleri seçimi yapılırken, günlük kullanım mı, yoksa bir davette mi kullanılacağı da önemlidir. Günlük kullanımı için daha spor kokular tercih edilebilirken, düğün gibi bir davete katılırken daha kalıcı ve etkileyici erkek parfüm çeşitleri incelenebilir.

 

Erkek Deodorant Hayat Kurtarıcı Bir Ferahlatıcı ve Yenileyici

Günümüzde en çok tercih edilen erkek kokuların başlarında gelen Erkek deodorant ise koku teknolojisinde bir devrimi de beraberinde getirdi. Terlemeyi önleyen teknolojisi ile erkek deodorant, pek çok kullanıcı tarafından yaz aylarının vazgeçilmez başucu ürünlerinden biri oldu. Erkek deodorant kullanımı, hayli yaygındır ve kişide sağladığı tazelenme ve yenilenme hissi sayesinde tercih edilen bir üründür. Terlemeden ve aşırı ter kokusundan kurtulmanın kolay bir yolu olarak birçok insan tarafından tercih edilen bu kozmetik ürün, özellikle spor sonrası değişim isteyenler tarafından tercih ediliyor. Ancak birçok insanın ofisinin çekmecesinde, arabasının torpido gözünde ya da çantasında erkek deodorant görmek mümkündür. Kullanıcılar, erkek deodorant sayesinde gelen ferahlık hissini tercih ediyor. Erkek deodorant seçiminde de tıpkı erkek parfüm gibi dikkatli olunmalıdır. Çünkü yanlış seçim, güzel kokmak adına yapılan iyi niyetli bir girişimi tersine çevirebilir ve rahatsızlık verebilir. Bu nedenle tene uygun ve kişinin ter kokusunu hissettirmeyecek erkek deodorant seçilmelidir.

 

Burberry Erkek Parfüm ve Versace Erkek Parfüm Nereden Alınır?

Günümüzde, pek çok ünlü erkek parfüm markaları kolay ulaşılır ürünlerle hayatımızda yer almakta. Fark edilmek ve herkesin gittiği yoldan gitmek istemeyenler için Burberry erkek parfüm, kaliteyi teninde hissetmek isteyenlerin vazgeçemediği marka Versace erkek parfüm ürünleri en iyi erkek parfümleri arasında her zaman kendine yer bulmaktadır. Birbirinden farklı ve kişinin kendisine uyanı bulabileceği bir erkek parfüm, kolay ve sağlıklı kullanımıyla erkek deodorant gibi ürünlere ulaşmak için aZall internet sitesi ziyaret edilebilir. 

 

Kazancınız 12%
852.00 TL 749.00 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
180.00 TL 162.00 TL
Kazancınız 13%
229.90 TL 199.00 TL
Kazancınız 56%
299.00 TL 132.00 TL
Kazancınız 31%
160.00 TL 110.00 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
89.00 TL 72.45 TL
Kazancınız 15%
60.00 TL 51.00 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
84.00 TL 72.45 TL
Kazancınız 7%
Promosyon
89.00 TL 72.45 TL
Kazancınız 11%
3,000.00 TL 2,669.90 TL
Kazancınız 34%
4,250.00 TL 2,805.90 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (27)
Cinsiyet
Ürün Özelliği
Renk
Ürün Türü
Ürün Miktarı
Koku Çeşidi
Mağaza
    Tümünü göster (17)
Fiyat

 – 

  • 51
  • 3383.9