0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Erdem Direksiyon Türkçe Sesli Müzikli Eğitici Yarışçı Didi Direksiyon Sarı Dtsm001

175.00 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 04 Aralık Pazartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Yarışçı didi direksiyon Türkçe sesli müzikli eğitici Türkçe seslendirmelerle daha eğlenceli Motor çalıştırma sesi Polis sesi Ambulans sesi İtfaiye siren sesleri Eğitici konuşmalar Sinyal sesli korna Emniyet kemeri ikazı Radyo frekans sesleri Şarkı 2 adet 1,5 aa kalem pil ile çalışmaktadır. (piller ürüne dahil değildir). Yerli üretim + 18 ay yaş için uygundur. Kutu ölçüleri : 7x26.5x26,5

 

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Erdem

Sık Sorulan Sorular

Erdem Direksiyon Türkçe Sesli Müzikli Eğitici Yarışçı Didi Direksiyon Sarı Dtsm001 fiyatı ne kadar ?

Erdem Direksiyon Türkçe Sesli Müzikli Eğitici Yarışçı Didi Direksiyon Sarı Dtsm001 fiyatı 175.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

Erdem Direksiyon Türkçe Sesli Müzikli Eğitici Yarışçı Didi Direksiyon Sarı Dtsm001 satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Erdem Direksiyon Türkçe Sesli Müzikli Eğitici Yarışçı Didi Direksiyon Sarı Dtsm001 En geç 04 Aralık Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Erdem Direksiyon Türkçe Sesli Müzikli Eğitici Yarışçı Didi Direksiyon Sarı Dtsm001 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Erdem Direksiyon Türkçe Sesli Müzikli Eğitici Yarışçı Didi Direksiyon Sarı Dtsm001 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Erdem Direksiyon Türkçe Sesli Müzikli Eğitici Yarışçı Didi Direksiyon Sarı Dtsm001 ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Erdem Direksiyon Türkçe Sesli Müzikli Eğitici Yarışçı Didi Direksiyon Sarı Dtsm001 ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.