Duvar Kağıdı

Modern ve Kullanışlı Duvar Kağıdı Modelleri

Yaşam alanlarımızdaki duvarların görünümü, dekorasyon açısından oldukça önemli bir noktaya sahip. Duvarların sahip olduğu renk ve desenler, yaşam alanlarının nasıl bir atmosfere sahip olduğunu belirler. Bu yüzden alışılagelmiş duvar rengi ve motiflerinden sıkıldığınızda ilk akla gelen duvar boyama olsa da sizi büyük bir yükten kurtaracak olan duvar kağıtları ile tanışmamasınız demektir. Duvar kağıdı modelleri uygun fiyatları, kullanışlı ve kolay temizlenebilir olmalarıyla konforlu kullanım imkanı sağlar. Zahmetsiz ve temiz yaşama alanları sunan duvar kağıtları modelleri birçok desen ve model imkanı da sunuyor.  Evinizde veya iş yerinizde istediğiniz atmosferi yakalayabilmek için hemen Azall’a girerek sizin için en uygun ve en iyi duvar kağıtları modellerine ulaşabilirsiniz.

Azall’da İndirimli Duvar Kağıdı Fiyatları Sizleri Bekliyor

Duvar kağıtları üretim esnasında kullanılan teknoloji ve malzemelerine göre kendi içinde birkaç farklı çeşide ayrılmaktadır.  En yaygın kullanılanları arasında ise kağıt, vinil ve tekstil bulunuyor. Eşsiz desen ve modelleri ile yaşam alanlarına farklılık katacak olan güzel duvar kağıtları, alıcılarına rulo şeklinde teslim edilmektedir. Genellikle 53 cm X 10 m boyutlarında satılan duvar kağıtları,  ihtiyacınız doğrultusunda yeniden boyutlandırma yapabilirsiniz. 5 ila 15 yıl arasında uzun kullanım süresini garanti eden duvar kağıtları modelleri eğer doğru monte edilme ve düzgün temizleme işlemleri uygulanırsa ömür boyu kullanılabilir.

Duvarınıza var olan renkli duvar kağıtları veya desenlerinden sıkıldığınızda ise tek yapmanız gereken işlem kontrollü bir şekilde kağıdın sökülme işlemini gerçekleştirmenizdir. Monte edilmesi gibi çıkarılması da oldukça kolay olan duvar kağıtları kullanıcıya herhangi bir zorluk yaşatmaz.  Büyük bir kullanım özgürlüğü sağlayan  bu ürünlerin fiyatı da oldukça uygun. Hemen ‘’aZall.com’’a girerek indirimli duvar kağıdı fiyatları ile evinizi yeniden dekore edebilirsiniz. Tüm modern ev duvar kağıtları ve daha fazlası Azall’da sizleri bekliyor.

En Güzel Duvar Kağıtları Bir Tık Uzağınızda

Kendinize özgü çalışma veya yaşamı alanı yaratmak, kendi tasarımlarınızı evinizin duvarlarında yansıtmak istiyorsanız en iyi duvar kağıtları için Azall’ı inceleyebilirsiniz. Yaşam alanı dekorasyonu için ilk adım niteliği taşıyan duvar kağıtları, tıpkı mobilya, kapı veya pencere gibi eşyalarda değişikliğe gidildiğindeki fark gibi eviniz için fark yaratacaktır. Her baktığınızda size güzel enerji verecek olan renkli duvar kağıtları ile kendi kişisel alanlarınızı kolayca yenileyebilirsiniz.  Azall’da, detaylıca inceleyerek karar verebilmeniz için duvar kağıdı resimleri de yer alıyor. Bu sayede birçok çeşit duvar kağıdı arasından tam da hayalini kurduğunuz doğru kağıtlara ulaşabilirsiniz.

Yalnızca ev için değil restoran, kafe veya oteliniz için de duvar kağıdının avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kullanacağınız alanlara göre renk ve desen seçimi yaparak yaşam alanlarınızı daha modern bir hale getirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, desenli duvar kağıdı modelleri kullanacaksanız, desen devamlılığına önem vermeniz gerekiyor. Bu sayede hem desen devamlılığı sağlanmış olacak hem de duvarlarınız tam anlamıyla yenilenmiş olacak.

 

 

2022 Yılının En İyi Duvar Kağıtları Belli Oldu!

Pratikliği, kolay kullanımı ve temizlenebilme özelliği ile bilinen duvar kağıtları, yaşam alanınızın en büyük yardımcılarından olacak. Farklı desen ve boyutlarıyla dikkat çeken kağıtlardan 2022 yılının en iyi duvar kağıtları ise hem 3 boyutlu duvar kağıtları hem de taş desenli duvar kağıtları yer aldı.  Birden fazla işlemle oluşturulan duvar kağıdı modelleri son teknoloji üretim metotları ile üretildiği için kullanıcılarına birçok avantaj sağlıyor. Ekstra bir ekipmana ihtiyaç duyulmadan, tek başınıza bile kolaylıkla duvarlarınıza uygulayabileceğiniz bu kağıtlarla yaşam alanlarınızı yeniden yaratabilirsiniz. 

Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (23)
Mağaza
    Tümünü göster (17)
Fiyat

 – 

  • 12.9
  • 8950