M3 Decorium Dresuar Sehpa Masa Vitrin Ünite Üzerine Uzun Altın Varak Mumluk

299.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Dresuar Sehpa Masa Vitrin Ünite Üzerine Uzun Altın Varak Mumluk, evinize şık ve gösterişli bir atmosfer katacak. M3 Decorium markasına ait bu ürün, toplamda 3 parça mumluk içermekte olup uzun mumluk boyu 23 cm, kısa mumluk boyu 10 cm'dir.

Ürünün altın renk varak kaplaması dökülmez ve kalıcıdır. Fırınlı porselen yüzeyi sayesinde dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Ürünün üzerinde tamamı incelikle işlenmiş porselen detaylar bulunmaktadır. Uzun mumluk veya tea light mumluk konulabilirken, kalın mumluğa da uygun tasarıma sahiptir. Mum ışığından etkilenmeyen altın varak kaplama, evinize hoş ve sıcak bir ortam sağlar.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla M3 Decorium

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Materyal (dekorasyon-aydınlatma):
Porselen


Sık Sorulan Sorular

M3 Decorium Dresuar Sehpa Masa Vitrin Ünite Üzerine Uzun Altın Varak Mumluk fiyatı ne kadar ?

M3 Decorium Dresuar Sehpa Masa Vitrin Ünite Üzerine Uzun Altın Varak Mumluk fiyatı 299.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

M3 Decorium Dresuar Sehpa Masa Vitrin Ünite Üzerine Uzun Altın Varak Mumluk satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

M3 Decorium Dresuar Sehpa Masa Vitrin Ünite Üzerine Uzun Altın Varak Mumluk En geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, M3 Decorium Dresuar Sehpa Masa Vitrin Ünite Üzerine Uzun Altın Varak Mumluk ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, M3 Decorium Dresuar Sehpa Masa Vitrin Ünite Üzerine Uzun Altın Varak Mumluk ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

M3 Decorium Dresuar Sehpa Masa Vitrin Ünite Üzerine Uzun Altın Varak Mumluk ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, M3 Decorium Dresuar Sehpa Masa Vitrin Ünite Üzerine Uzun Altın Varak Mumluk ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.