0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Dosyalama & Arşivleme

KLASÖR VE DOSYA ÇEŞİTLERİ İLE ARANAN HER EVRAK ELİN ALTINDA

İnsanların evrakı bir arada bulundurma ihtiyacı ile doğan ve günümüzde binlerce modeli ile klasör ve dosya çeşitleri hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Ofis yaşamının olmazsa olmazı olan dosyalama ve arşivleme işlemleri için her yıl milyarlarca klasör dosya çeşitleri imdada yetişiyor. Sadece iş yaşamında değil, eğitim hayatında da dosya ve klasör türleri vazgeçilmez ürünler olarak hayatın her alanındaki yerini dijitalleşmeye rağmen koruyor.

 

Telli Dosya, Klasör Dosyaların Kalbi

Ofislerde, evlerde evrakları bir arada derli toplu bulundurabilmek için öncelikle telli dosya ihtiyacı duyuluyor. Kategorize etmenin en iyi yöntemi olan telli dosyalık, belli bir konudaki, tüm evrakı bir arada topluyor ve kolay bir kullanım sağlıyor. Telli dosya tek başına muhafaza etmesi güç bir ürün olduğundan klasör dosya bu konuda imdada yetişiyor. İçerisinde ister telli dosya ile ayrılmış evraklar, isterse doğrudan takılmış evraklar, klasör türleri, yüzlerce yıldır dosyalama ve arşivlemenin vazgeçilmez parçaları oluyor. Telli dosyalar, kategorize etmekteki becerisiyle yıllardan bu yana klasör dosyaların adeta kalbi konumunda görülüyor.

Bir mühendis için projenin tüm belgeleriyle bir arada toplanması, avukat için müvekkil evraklarının tek yerden ulaşılması gibi kullanım alanı çok geniş olan dosya çeşitleri günümüzde, hangi işi yaptığına bağlı olmaksızın tüm ofis ve evlerde bir ihtiyaçtır. Dijital çağa geçilmesi pek çok işi kolaylaştırmış olsa da mavi klasör dosya raflardaki yerini alır ve ofisin neredeyse tüm derli toplu durma ihtiyacını tek başına karşılar. Artık, içinde alfabetik sıralamanın hazır olduğu, kaliteli ve dayanıklı ürünlerden üretilebilen dosya klasörü ve mavi klasör çeşitleri bulunabilmektedir. Arşive kaldırılmış olsa da klasörler, sık sık çıkarılıp bakılan ve içinde belge aranan ürünler olduğundan dayanıklılık önemli bir konu olarak öne çıkıyor ve uzun yıllar kullanılması ile dikkat çekiyor.

 

Sunum Dosyası, Projenin Etkisini Artıran Bir Araçtır

İletişimin hızlandığı, zamanın daraldığı günümüzde, sadece dosyalama arşivleme için değil, projenin etkisini artırmak için sunum dosyası da en çok aranan ürünlerdendir. Belki yıllarca kafa yorulup, hayatın en önemli projesini hazırlamak ve bunu düzgün bir sunum dosyası içinde iletmek çok önemlidir. İşe verilen değerin ve özenin de bir göstergesi olan sunum dosyası, karşı tarafı etkileyecek ilk göze çarpan en önemli araçtır. Bunun yanında evrak ya da projeleri sunmak için çıtçıtlı dosya, ya da zarf dosya tercih edilebilir. Sadece iş yaşamında değil eğitim hayatında da çok önemi olan bu ürünlerden bazıları daha ilkokuldayken çantalara girmeye başlar ve her alanda hayatlardaki yerini alır. Dosya ve klasörler, kişiye öğrencilik yaşamında eşlik etmeye başlar ve seçtiği mesleğe göre bir ömür ihtiyaç duyacağı bir ürün olarak başucunda durur.

 

Kültürlenmeye Renkli ve Şık Bir Katkı: Kitap Ayracı Modelleri

İlk kitap basıldığından bugüne, okunan yerin unutulmaması için icat edilmiş küçük ama çok etkili kitap ayracı modelleri hayatı kolaylaştıran önemli bir üründür. Hediyelik ürünlerin ilk sıralarında yer alan bir kitap alındığında yanında okuma ayracı da hediye edilir. Bu bir gelenek olmasa da pek çok insan, kitap aldığında yanında bir kitap ayracı da istemsizce alır. Kitap ayraçları, sevilen roman karakterlerinden, üzerinde sevimli figürlerin ve bazen de sevilen şairin bir dizesinin bulunduğu şekillerde olabilir. Bir kitap değilse bile kitap ayracı hediyesi, karşı tarafa verilen değeri de gösterir.

Telli dosya ve mavi klasör ile harika sunumlar yapmak için sunum dosyası modellerine, ofisin ve eğitim hayatının tüm ihtiyaçlarına aZall`dan ulaşabilirsiniz!

 

Kazancınız 3%
Promosyon
69.00 TL 58.19 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
600.00 TL 541.50 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
55.00 TL 49.50 TL
Kazancınız 13%
349.90 TL 304.90 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
160.00 TL 152.00 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
69.00 TL 58.19 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
69.00 TL 58.19 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
100.00 TL 85.40 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (47)
Mağaza
    Tümünü göster (18)
Fiyat

 – 

  • 30.51
  • 2064.59