0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Marin Midye Kabuklu Jumbo Kalın Sağlam Geniş Kırılmaz Büyük Wc Tuvalet Klozet Kapağı Diger

799.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 01 Mart Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Dört 4 Renk Desen Marin Denizci Deniz Kabuklu wc Klozet Kapağı, banyonuza deniz temalı bir hava katmak için mükemmel bir seçimdir. Bu tekli klozet kapağı, M3 Decorium markası tarafından sağlanan garanti ile birlikte gelir.
Bu klozet kapağı 4 farklı desen seçeneği sunar ve siz de istediğiniz desen numarasını seçebilirsiniz. Marin ve deniz kabuğu desenleri, banyonuza hoş bir deniz teması ekler. Ayrıca, bu klozet kapağı orijinal ve net bir görüntü sunar ve sağlam, kalın malzemelerden yapılmıştır.
Klozet kapağı, 49 cm geniş kenarı ve 39 cm dar kenarı ile standart bir boyuta sahiptir. Bu yüzden, çoğu tuvalet kasesine uyacaktır.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla Diğer

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Desen:
Resim 1
Marka:
Parça Sayısı:
2 Parça
Renk :
diger


Sık Sorulan Sorular

Marin Midye Kabuklu Jumbo Kalın Sağlam Geniş Kırılmaz Büyük Wc Tuvalet Klozet Kapağı Diger fiyatı ne kadar ?

Marin Midye Kabuklu Jumbo Kalın Sağlam Geniş Kırılmaz Büyük Wc Tuvalet Klozet Kapağı Diger fiyatı 799.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

Marin Midye Kabuklu Jumbo Kalın Sağlam Geniş Kırılmaz Büyük Wc Tuvalet Klozet Kapağı Diger satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Marin Midye Kabuklu Jumbo Kalın Sağlam Geniş Kırılmaz Büyük Wc Tuvalet Klozet Kapağı Diger En geç 01 Mart Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Marin Midye Kabuklu Jumbo Kalın Sağlam Geniş Kırılmaz Büyük Wc Tuvalet Klozet Kapağı Diger ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Marin Midye Kabuklu Jumbo Kalın Sağlam Geniş Kırılmaz Büyük Wc Tuvalet Klozet Kapağı Diger ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Marin Midye Kabuklu Jumbo Kalın Sağlam Geniş Kırılmaz Büyük Wc Tuvalet Klozet Kapağı Diger ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Marin Midye Kabuklu Jumbo Kalın Sağlam Geniş Kırılmaz Büyük Wc Tuvalet Klozet Kapağı Diger ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.