Altın Nokta Basım Yayın - Kaynak Kitaplar Dahi Çocuk 2.Sınıflar Için Zeka Test Kitabı / - Kolektif

Kazancınız 7%
Yaza Merhaba
270.00 TL
251.10 TL
Kazancınız: 18.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Dahi Çocuk 2. Sınıflar İçin Zeka Test Kitabı, çocuklarınızın zeka gelişimine yardımcı olacak tamamı çözümlü bir kitaptır. Bu kitap, çocukların matematik, kavramsal düşünme, kelime dağarcığı ve problem çözme yeteneklerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

Bu zeka test kitabı, diğer test kitaplarından farklı olarak tamamen çözümlüdür. Bu sayede çocuklar, doğru cevabı bulamadıklarında yapacakları yanlışlardan ders çıkarabilirler. Ayrıca, bu kitap sayesinde çocuklarınızın zeka puanları da artacak ve sınıfta daha başarılı olabilecekler.

Bu kitap, Kolektif tarafından hazırlanmıştır ve Dahi Çocuk serisinin bir parçasıdır. Çocuklarınızın zeka gelişimini desteklemek için idealdir. Kitap, 2. sınıf öğrencilerinin seviyesine uygun olarak tasarlanmıştır ve çocuklarınızın gelişimine uygun sorular içermektedir.

  • Zeka testleri ile çocukların matematik, kavramsal düşünme, kelime dağarcığı ve problem çözme yetenekleri geliştirilir.
  • Tamamı çözümlü olması sayesinde çocuklar, doğru cevabı bulamadığında neden yanlış yaptıklarını anlayabilirler.
  • Sena Yayınları tarafından hazırlanmış ve Dahi Çocuk serisinin bir parçasıdır.
  • 2. sınıf seviyesine uygun sorular içermektedir ve çocuklarınızın gelişimine uygun olarak tasarlanmıştır.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Boyut (kitap):
Normal Boy
Marka:
Altın Nokta Basım Yayın - Kaynak Kitaplar

Sık Sorulan Sorular

Altın Nokta Basım Yayın - Kaynak Kitaplar Dahi Çocuk 2.Sınıflar Için Zeka Test Kitabı / - Kolektif fiyatı ne kadar ?

Altın Nokta Basım Yayın - Kaynak Kitaplar Dahi Çocuk 2.Sınıflar Için Zeka Test Kitabı / - Kolektif fiyatı 251.10 TL olarak öne çıkmaktadır.

Altın Nokta Basım Yayın - Kaynak Kitaplar Dahi Çocuk 2.Sınıflar Için Zeka Test Kitabı / - Kolektif satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Altın Nokta Basım Yayın - Kaynak Kitaplar Dahi Çocuk 2.Sınıflar Için Zeka Test Kitabı / - Kolektif En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Altın Nokta Basım Yayın - Kaynak Kitaplar Dahi Çocuk 2.Sınıflar Için Zeka Test Kitabı / - Kolektif ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Altın Nokta Basım Yayın - Kaynak Kitaplar Dahi Çocuk 2.Sınıflar Için Zeka Test Kitabı / - Kolektif ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Altın Nokta Basım Yayın - Kaynak Kitaplar Dahi Çocuk 2.Sınıflar Için Zeka Test Kitabı / - Kolektif ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Altın Nokta Basım Yayın - Kaynak Kitaplar Dahi Çocuk 2.Sınıflar Için Zeka Test Kitabı / - Kolektif ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.