Altın Nokta Basım Yayın Dahi Çocuk-1.Sınıflar Için Bilsem Deneme Sınavı

Kazancınız 7%
Yaza Merhaba
220.00 TL
204.60 TL
Kazancınız: 15.40 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 19 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Dahi Çocuk-1.Sınıflar İçin Bilsem D Kolektif / Altın Nokta Yayınları, 2018 yılında ilk baskısı yapılmıştır. Sayfa sayısı 32, kağıt türü 1.hamur ve ebatları 19,5 x 27,5'tir. Cilt durumu karton kapaktır. ISBN numarası: 9786052265048

BİLSEM hazırlık olarak hazırlanmış olan 1. Sınıflar İçin Dahi Çocuk Bilsem Deneme Sınavı kitabı, dikkat geliştirme, IQ, şekil yeteneği içermektedir. Kitap üstün yetenekli öğrenciler için özel olarak hazırlanmıştır. Türkiye'de üstün yetenekli çocuklara ve gençlere yeteneklerini geliştirme imkânları sunmak örgün eğitimle çok zordur ve bu alanda büyük boşluk oluşmuştur. Bu boşluğu doldurmak amacıyla Bilim Sanat Merkezleri (BİLSEM) kurulmuştur. BİLSEM, üstün zekâlı ve özel yetenekli öğrencilerin (resim, müzik ve genel zihinsel yetenek) örgün eğitim kurumlarındaki eğitimlerini aksatmayacak şekilde bireysel yeteneklerinin farkında olmalarına, kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanmalarına ve onların erken dönem bilim ve sanat insanları olarak yetişmelerine olanak sağlayan özel eğitim kurumlarıdır.

Üstün yetenekli öğrenciler için hazırlanmış olan kitabımızda şekil yeteneği, sayısal yetenek ve sözel yetenek soruları ile öğrencinin öğrendiklerini pekiştirmesi amaçlanmıştır. Öğrencilerimizin yaş ve ihtiyaç özellikleri dikkate alınarak tipik standart testler yerine resim, şekil ve sembollerle desteklenmiş görsel sorular hazırlanmıştır.

Geleceğin bilim insanları için hazırlanmış olan bu kitap, öğrencilerin ilgisini çekecek ve yeteneklerini geliştirmesine yardımcı olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Marka:
Altın Nokta Basım Yayın

Sık Sorulan Sorular

Altın Nokta Basım Yayın Dahi Çocuk-1.Sınıflar Için Bilsem Deneme Sınavı fiyatı ne kadar ?

Altın Nokta Basım Yayın Dahi Çocuk-1.Sınıflar Için Bilsem Deneme Sınavı fiyatı 204.60 TL olarak öne çıkmaktadır.

Altın Nokta Basım Yayın Dahi Çocuk-1.Sınıflar Için Bilsem Deneme Sınavı satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Altın Nokta Basım Yayın Dahi Çocuk-1.Sınıflar Için Bilsem Deneme Sınavı En geç 19 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Altın Nokta Basım Yayın Dahi Çocuk-1.Sınıflar Için Bilsem Deneme Sınavı ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Altın Nokta Basım Yayın Dahi Çocuk-1.Sınıflar Için Bilsem Deneme Sınavı ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Altın Nokta Basım Yayın Dahi Çocuk-1.Sınıflar Için Bilsem Deneme Sınavı ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Altın Nokta Basım Yayın Dahi Çocuk-1.Sınıflar Için Bilsem Deneme Sınavı ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.