Paşabahçe Çeşmeli Musluklu 8Lt Cam Damacana Sağlıklı Su Sebili Hasır Kaide Kahverengi

3,519.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Çeşmeli Musluklu 8Lt Cam Damacana, sağlıklı su sebili olarak kullanabileceğiniz bir üründür. İçerisinde bulunan 8 litrelik cam damacana, su, meyve suyu veya lohusa şerbeti gibi içecekleri saklamak için oldukça uygundur. Bu ürün, hasır kaide ile birlikte gönderilmektedir.

Çeşmeli musluk, içecekleri rahatlıkla dökebilmeniz için tasarlanmıştır. Bu özellik sayesinde, dökülme veya sızdırma gibi durumlarla karşılaşmadan içeceklerinizi kolaylıkla servis edebilirsiniz. Ayrıca, çeşmeli musluğun cam hazneye bağlı olması, suyun temiz ve sağlıklı bir şekilde depolanmasını sağlar.

Bu ürünü Ramazan ayında şerbet servisi için kullanabilirsiniz. Ayrıca Osmanlı şerbeti gibi özel etkinliklerde tercih edebilirsiniz. Çeşmeli cam damacana, çeşmeli cam su sebili veya çeşmeli meyve suyu sebili olarak da kullanabilirsiniz. Dahası, bu ürün aynı zamanda çeşmeli kavanoz veya çeşmeli votka sebili olarak da kullanılabilir.

Çeşmeli musluklu cam damacana, sızdırmazlık elemanları kullanılarak steril ve sağlıklı bir şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, herhangi bir sızıntı veya sıvı kaybı yaşamadan içeceklerinizi güvenle saklayabilirsiniz. Üstelik, toksik materyal kullanılmadan üretilen bu ürün tamamen sağlıklıdır.

Çeşmeli Musluklu 8Lt Cam Damacana, çin malı olmayıp, tamamen yerli üretimdir. Hasır taşıyıcı kaideli camı sayesinde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Cam yüzeyi düzgün ve pürüzsüz olduğu için kolayca temizlenebilir ve yıkanabilir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla Paşabahçe

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Materyal (mutfak servis):
Cam
Parça Sayısı :
Diğer
Renk :
Kahverengi
Sandık:
Kutulu
Ürün Formu:
Yuvarlak


Sık Sorulan Sorular

Paşabahçe Çeşmeli Musluklu 8Lt Cam Damacana Sağlıklı Su Sebili Hasır Kaide Kahverengi fiyatı ne kadar ?

Paşabahçe Çeşmeli Musluklu 8Lt Cam Damacana Sağlıklı Su Sebili Hasır Kaide Kahverengi fiyatı 3519.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

Paşabahçe Çeşmeli Musluklu 8Lt Cam Damacana Sağlıklı Su Sebili Hasır Kaide Kahverengi satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Paşabahçe Çeşmeli Musluklu 8Lt Cam Damacana Sağlıklı Su Sebili Hasır Kaide Kahverengi En geç 24 Haziran Pazartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Paşabahçe Çeşmeli Musluklu 8Lt Cam Damacana Sağlıklı Su Sebili Hasır Kaide Kahverengi ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Paşabahçe Çeşmeli Musluklu 8Lt Cam Damacana Sağlıklı Su Sebili Hasır Kaide Kahverengi ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Paşabahçe Çeşmeli Musluklu 8Lt Cam Damacana Sağlıklı Su Sebili Hasır Kaide Kahverengi ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Paşabahçe Çeşmeli Musluklu 8Lt Cam Damacana Sağlıklı Su Sebili Hasır Kaide Kahverengi ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.