0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Çelik Banyo Camlı Kapaklı Steril İlk Yardım Sağlık Kırmızı Ecza Kutusu Dolabı

1,164.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 24 Şubat Cumartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Camlı Kapaklı Steril İlkyardım Sağlık Kırmızı Ecza Kutusu Dolabı, tekli parça sayısı ile kullanım için uygundur. Beyaz gövde, solmaz çıkmaz hilaller, sürülü cam ön muhafaza ve arka askı sistemi ile sağlam bir yapıya sahiptir. Kristal öncesi camı sayesinde içindeki malzemelerin görülebilmesini sağlar. Sterilizasyon ve enfeksiyon önleme yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanmıştır. 4 gözlü çoklu kullanım amacına uygun dekoratif yapısı ile ilkyardım malzemelerinizi düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Derinliği 11cm, ebatı 45cm x 30cm'dir. Antistatik askı ve malzeme kalitesi sayesinde duvarda iz-leke yapmaz. Sağlam paketleme garantisi ile teslimatı gerçekleştirilir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Çelik Banyo
Parça Sayısı:
3 Parça
Renk :
Kırmızı

Sık Sorulan Sorular

Çelik Banyo Camlı Kapaklı Steril İlk Yardım Sağlık Kırmızı Ecza Kutusu Dolabı fiyatı ne kadar ?

Çelik Banyo Camlı Kapaklı Steril İlk Yardım Sağlık Kırmızı Ecza Kutusu Dolabı fiyatı 1164.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

Çelik Banyo Camlı Kapaklı Steril İlk Yardım Sağlık Kırmızı Ecza Kutusu Dolabı satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Çelik Banyo Camlı Kapaklı Steril İlk Yardım Sağlık Kırmızı Ecza Kutusu Dolabı En geç 24 Şubat Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Çelik Banyo Camlı Kapaklı Steril İlk Yardım Sağlık Kırmızı Ecza Kutusu Dolabı ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Çelik Banyo Camlı Kapaklı Steril İlk Yardım Sağlık Kırmızı Ecza Kutusu Dolabı ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Çelik Banyo Camlı Kapaklı Steril İlk Yardım Sağlık Kırmızı Ecza Kutusu Dolabı ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Çelik Banyo Camlı Kapaklı Steril İlk Yardım Sağlık Kırmızı Ecza Kutusu Dolabı ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.