0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Çalışma Odası

Azall Çalışma Masası

Azall internet üzerinden kolay ve hızlı alışverişin adresidir. Çalışma masasından yatak setine kadar pek çok mobilya ürününe sahiptir. Azall mobilya çalışma odanızın rahat ve konforlu olması için sizlere farklı seçenekler sunar. Bunun yanı sıra şık tasarımlar ile Azall ders çalışma masası ve kitaplık modelleri çalışma mekânınızın konforuna katkı sağlar.

Azall müşterisinin isteği üzerine kullanışlı kitaplık tasarımı ve çalışma masası ile her zevke hitap eder. Renk ve tasarım çeşitliliği ile zevkinize uygun kitaplıklar bulunur.

Evinizin dar olması sizi endişelendirmesin. Azall mobilya duvar kitaplıkları ile bu sorununuzu ortadan kaldırır. Böylece rahat kullanım imkânını sunar.

Kitaplık ve çalışma masaları farklı malzemelerden yapılır. Bu mobilyalar suntalam, metal, MDF’den üretilir. Marka ve malzeme içeriği kitaplık ve çalışma masası fiyatlarını etkiler.

 

En Uygun Çalışma Masası Fiyatları

Azall üzerinden hem bütçenize hem de zevkinize uygun çalışma masası modelleri bulunur. Kitaplarınızı çalışma odanızda yer kaplamadan dizayn etmek mümkün hale gelir. Kolay kullanımı sayesinde evinizin her alanına konumlandırabileceğiniz çalışma masaları müşteriyi memnun eder.

Azall bünyesinde pek çok marka içerir. Çalışma masalarının yapımında birden fazla firma üretim gerçekleştirir. Enda Home ve Mondi markaları başta olmak üzere her zevke uygun mobilyalar bulunur.

Farklı tasarımlar ile Azall mobilya müşteri isteğini karşılar. Kitaplıklı çalışma masası da bunlardan biri. Rahat ve fazla yer kaplamamasından dolayı tercih sırasında başlarda gelebilir. Kullanım açısından da kişiye rahat bir ortam sunar.

Ders masası çeşitli renk skalası ile pek çok müşterinin zevkine hitap eder. Ayrıca çalışma masasında kullanılan malzemelerin kalitesi ise son derece yüksektir. Sağlam ve rahat kullanımı ile müşterilerine her an hizmet verebilir.

Azall mobilya pek çok marka ile birlikte çalışan bir platformdur. Hızlı ve kolay alışveriş imkânı ile müşterisine hizmet verir. Ayrıca fiyatlandırma politikası sayesinde en uygun mobilyalara kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Şık Tasarımlar ile Kitaplık Modelleri

Estetik görüntü ve kullanış açısından kolay olması çalışma masası ve kitaplıklar açısından önemlidir. Azall mobilya içerisinde bulundurduğu çalışma masası kitaplık tasarımı ile pek çok müşterisinin zevkine hitap eder.

Hızlı ve kolay alışverişin adresi haline gelen Azall bünyesinde pek çok marka ile çalışır. İçerisinde Mondi başta olmak üzere pek çok marka bulunur. Bu sebeple fiyatlandırmada çeşitlilik gösterir.

Kitaplık raf ve ölçüleri müşterilerin isteğine göre şekillenir. Duvara sabitli veya ayrı kitaplıklar evlerinizde yerini alır. Farklı malzemelerden üretilen kitaplıklar ve çalışma masaları her müşterinin zevkine uyar.

Ahşap kitaplık ise Azall platformunun enleri arasında yer alır. Bu ürünler doğal görünümü ve uzun süreli kullanımı pek çok müşteriyi memnun eder. Çünkü ahşap kullanım açısından en rahat ve doğal bir malzemedir. Doğallık ve estetikten yanaysanız sizler için de en uygun seçim ahşap olacaktır.

 

Yer Kaplamayan Azall Duvar Kitaplığı

Evinizde dar alanların daha geniş gözükmesi için duvara sabitlenebilen kitaplıklar tercih edebilirsiniz. Böylece kullanış ve rahat bir ortam sağlarsınız. Azall duvar kitaplığı modelleri ile okuma zevkinizi mobilya tasarımıyla birleştirebilirsiniz.

Duvar rafı kitaplığı ve çalışma masaları Azall mobilya platformunda birçok marka üretimi ile size sunulur. Çalışma odalarınızda tercih edeceğiniz çalışma masası ölçüleri müşteri tarafından belirlendikten sonra tasarlanarak tarafınıza ulaştırılır.

Fiyat politikasında kararlı bir yol izleyen Azall her bütçeye uygun ürünleri bünyesinde bulundurur. Kitaplık fiyatları bağlamında da aynı yolu izleyen platformda dilediğiniz kitaplığı uygun fiyatlarla seçebilirsiniz.

Çalışma masası fiyatları da aynı fiyatlandırma politikasına göre belirlenir. Fiyat-performans bağlamında ödeyeceğiniz tutar için en yüksek performans sahibi çalışma masasına sahip olmak size bir telefon kadar yakındır.

 

 

Kazancınız 10%
525.00 TL 475.00 TL
Kazancınız 9%
3,321.00 TL 3,016.66 TL
Kazancınız 22%
2,100.00 TL 1,636.00 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
1,529.90 TL 1,453.40 TL
Kazancınız 15%
1,999.00 TL 1,699.00 TL
Kazancınız 4%
1,290.00 TL 1,240.00 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
1,999.90 TL 1,899.90 TL
Kazancınız 16%
2,034.92 TL 1,719.00 TL
Kazancınız 50%
1,500.00 TL 749.00 TL
Kazancınız 5%
Promosyon
1,999.90 TL 1,899.90 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (50)
Ölçüler
    Tümünü göster (56)
Tarz
Ürün Tipi
Fonksiyon
Mağaza
    Tümünü göster (27)
Fiyat

 – 

  • 129.99
  • 38830