0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

2021 Bluetooth Kulaklık Modelleri ve Fiyatları

Bluetooth kulaklıklar aracılığıyla özgürlük doyasıya yaşanabilmektedir. Günümüzde telefon aksesuarları olarak en çok kullanılan ürünlerden birisidir bluetooth kulaklık. Sadece cep telefonu aksesuarı olarak değil aynı zamanda bilgisayar ve tabletlerle de bağlantı kurulabilmektedir.

Kablosuz bir şekilde tasarımı vardır. Bu sayede telefon görüşmelerinde elleri kullanmak zorunda olmadan kolaylık sağlamakta. Koşu ve yürüyüşlerde de kablolu kulaklıkların kablosunun dolaşması ve takılması sıkıntısına çözüm olarak gelmektedir. Özellikle araba kullanırken telefon görüşmeleri oldukça sakıncalıdır bu durum kaza yapma riskini artırır. Kablosuz kulaklıklar ise bu durumda devreye girer.

Kulak içi modelleri müzik dinlerken ya da telefonla görüşürken iş yerinde, evde, sokakta veya sporda, hareket kabiliyetlerinin kısıtlanmasının önüne geçmekte ve ekstra verimlilik katmaktadır. Bilgisayar, cep telefonu, tablet ve hatta televizyonlara dahi bağlanabilme özelliği bulunmaktadır. Bluetooth kulaklıklar yardımıyla kablolara dolanmadan, özgür bir şekilde müzik dinlenebilir, film veya dizi seyredilebilir, telefon görüşmeleri yapılabilir.

Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Bluetooth kulaklık fiyatları ses güçlerine, pil kapasitelerine, çekim güçlerine ve mikrofon kalitelerine göre farklı özelliklere sahiptir. Farklı modellerde bulunabilen kulaklıkların çeşit çeşit markaları bulunmaktadır. Her markanın kendine has teknik özellikleri ve tasarımları vardır.  Kulaklıklar fiyat performans oranı açısından incelendiğinde en başarılı kategoriler arasında yer alıyor.

Tercih edilen kulaklıkla gün içerinde saatlerce müzik dinlenebilir, film izlenebilir ve görüşme yapılabilir.En ucuz Bluetooth kulaklık ile pahalı  kulaklık modelleri arasında özellikler sayesinde fiyat farkı oluşabilmektedir. Bu sonuç doğrultusunda en iyi  kulaklık seçimi, bütçe ve beklenti doğrultusunda belirlenir.

Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Kulaklıklar yapı ve kullanılmış olan teknolojilerine göre farklı çeşitlere ayrılmıştır. En önemli olan en iyi kulaklığın tam kablosuz olup olmadığı konusudur. Bazı bluetooth kulaklıklar kendi aralarında kablo ile bağlantı kurabilmektedir.
Kulaklıklar yapısal özelliklerinin haricinde bir de teknolojik durumlara göre çeşitli gruplandırmalarda bulunur.

Birçok insan tercihini, hafiflik, yüksek pil ömrü, suya dayanıklılık ve fiziksel dayanıklılık gibi unsurlar ile belirlenir. Yüksek pil ömrüne sahip olan Bluetooth kulaklık ve suya karşı yüksek dayanma gücüne sahip olan su geçirmez kulaklık ürünleri kullanıcılar için tercih sebebidir.
Bluetooth kulaklık çeşitleri şu şekildedir;
• Kulak İçi
• Kulak İçi Spo
• Mono Kulaklık
• Kulak Manyetikli Kulaklık
• Stereo Kulaklık
• Kulak Kancalı Kulaklık
• Gerdanlık Kulaklık
• TWS Gerçek Kablosuz Kulaklıklar

Avantajları

Tercih edilen hangi tip kulaklık olursa olsun, bir Bluetooth kulaklık edinildiği zaman bağlantı teknolojisinin ve kulaklık çeşitlerinin sunduğu avantajlardan topluca faydalanılabilir. Bluetoothlu kulaklık sayesinde çalışma alanlarında büyük hoparlörler olmadan ve başkalarına da rahatsızlık vermeden istenilen yerde müzik dinlenebilir, film, dizi, video izlenebilir.

Bu tip kulaklıklar kablo karışıklığını gidermektedir bu büyük bir avantaj sağlamaktadır. Toplu taşıma ile seyahat ederken, iş yerinde çalışırken, araç içerisinde seyir halindeyken oldukça kolaylık sağlar. Stabil ve doğru ses aralıklarında çalışma sağlamaktadır. Su geçirmez özelliğe sahip olan en iyi bluetooth kulaklık modelleri sayesinde de yağmurlu, karlı günlerde de rahatlıkla kullanılır.

Şartlarda uygunluk sağlandığı taktirde 10 metre ile 15 metre arasında ses aktarım mesafesi bulunur. Hem evde hem de işyerinde rahatlıkla yer değişikliği yaparak telefon görüşmeleri yapılabilir, müzik dinlenebilir. Kablosuz Kulaklıklar sayesinde, kabloların dolaşmasına yakalanmadan rahatça ve özgürce danslar edilebilir.

Bluetooth Kulaklık Markaları

Kablosuz kulaklıklar kendi içerisinde de gruplara ayrılmaktadır. Örneğin kulak üstü kablosuz kulaklık, kulak içi, birbiriyle bağlantı kablolu gibi. Her birinin de ayrı ayrı markası vardır. Her marka kendine göre özellikler ve kolaylıklar benimsemiştir. Buna bağlı olarak da her markanın kendine ait fiyatlandırması olmuştur.

• JBL Bluetooth Kulaklık
JBL markası çeşitli kulaklık üretimi yapmıştır. JBL kablosuz kulaklık, kulak içi, kulak üstü gibi modeller üretmiştir. Bunun yanında kablolu olarak üretimleri de vardır. Bilgisayarda, telefonlarda, tabletlerde, televizyonlarda rahatlıkla kullanılır.

• Xiaomi Bluetooth Kulaklık
Xiaomi’de kulaklık bakımından geniş yelpazeye sahiptir. Değişik modellerde ve değişik özelliklerde tasarımları mevcuttur. Xiaomi  kulaklık modelleri her yaşa ve her tarza hitap eden kulaklık üretimleri yapmıştır.

• Samsung Bluetooth Kulaklık
Samsung  kablosuz kulaklıklar, kulak içi olarak tasarlanmıştır. Telefonlarla, tabletlerle ve bilgisayarlarla uyumludur. Telefonlarda İOS ve androidlerle uyum içerisinde üretilmiştir. Renk renk tasarımları mevcut. Suya dayanıklı olarak üretilmiştir.

Airpods Bluetooth Kulaklık

Bluetooth kulaklık airpods modeli, Apple markasına ait olarak üretilmiştir ancak çeşitli birçok çakma ürünleri vardır. Apple marka olması sadece İOS için geçerli olduğunu göstermez androidlerde de rahatlıkla kullanılır. Telefon, tablet ve bilgisayarlarla uyum içerisindedir.

Bluetooth Kulaklık Hakkında Merak Edilenler

Bluetooth Kulaklık Nasıl Bağlanır?

Kablosuz kulaklıkların cihazla eşleştirilmesi kullanıcı bakımından oldukça kolaydır. Kablosuz kulaklıkların cihaz eşleştirme işlemi ilk öncelikle  kulaklığın açık olduğundan emin olunması gerekiyor. Daha sonra cep telefonu, tablet bilgisayar, dizüstü ve masaüstü bilgisayar ya da televizyon gibi herhangi bir cihazın çevredeki  sinyallerini yakalaması açısından Bluetooth taraması yapılmalı. Ekranda  kulaklığın adı görülecek, son aşamada sahip olduğunuz kablosuz kulaklık bluetooth sekmesinde işaretlenmeli. Kulaklık saniyeler içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir. Bundan sonraki her açılışta da cihazla otomatik olarak eşleşecek. Bluetooth kulaklık cep telefonu tarzındaki cihazlarda kolay bir şekilde eşleşiyor.

Bluetooth Kulaklık Hangi Marka Daha İyi?

Bluetooth kulaklık seçilirken markanın öneminden ziyade kulaklığın işlevi ve özelliği önemlidir. Kullanıcının beklentisi ve kulaklığın göstermiş olduğu performans değerlendirilerek seçim yapılır. Kablosuz kulaklık fiyatları markasına göre değişkenlik de gösterir. Her marka kendi özelinde iyidir. En doğru kulaklık tercihini sitemizi inceleyerek yapabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Her Telefonla Uyumlu Mu?

Kablosuz kulaklıklar her telefonla uyumludur. Önemli olan akıllı bir telefon sahibi olmak. Sadece telefonlar değil, bilgisayarlar ve tabletlerle de uyum içerisindedir. Kablolu kulaklık modelleri de buna dahildir. Kablolu bluetooth kulaklıklara kablolu denmesinin sebebi, her iki kulaklık arasında kurulan bağlantıdan dolayıdır.

Bluetooth Kulaklık Kaç TL?

En ucuz kablosuz kulaklık modelleri diye incelenecek olursa çeşitli birçok ürün ortaya çıkmaktadır. Bunlara genel anlamda bir fiyat vermek doğru değildir. Çünkü her marka kulaklığın özelliğine bağlı olarak fiyatlandırma yapmaktadır. Burada önemli olan, isteğe uygun olan kulaklık modelleri arasında uygun fiyatlısını seçmektir.

Bluetooth Kulaklık Modelleri ve Fiyatları

Kazancınız 10%
99.90 TL 89.90 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (53)
Renk
    Tümünü göster (37)
Kulaklık Tipi
Mağaza
    Tümünü göster (28)
Fiyat

 – 

  • 54.9
  • 5629