Bloktest Yayınları Bloktest 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 2023

Kazancınız 17%
Yaza Merhaba
343.44 TL
287.46 TL
Kazancınız: 55.98 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Bloktest 7.sınıf sosyal bilgiler kılavuz deneme kitabı, öğrencilerin sınavlara hazırlanması için özel olarak hazırlanmıştır. Kitap, Türkiye'deki Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır ve öğrencilerin sosyal bilgiler dersindeki konuları anlamalarına yardımcı olmak için açıklayıcı ve anlaşılır dil kullanılmıştır.

Bu kitap, öğrencilerin 7. sınıfta öğrendikleri konuları pekiştirerek, sınavlarda başarılı olmalarına yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Kitap, başarılı bir geleceğe hazırlık yapmak isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır.

Kitap, öğrencilerin bilgi dağarcıklarını genişletmek için farklı soru tipleri içerir. Öğrenciler, çoktan seçmeli sorular, doğru-yanlış soruları ve açık uçlu sorular ile karşılaşacaklar. Kitapta her konudan yeteri kadar soru yer almaktadır, böylece öğrenciler hangi konuda zayıf olduklarını tespit edebilir ve ona göre hazırlık yapabilirler.

Bloktest 7.sınıf sosyal bilgiler kılavuz deneme kitabı, öğrencilerin başarılı bir eğitim hayatı için ihtiyaçları olan tüm özellikleri barındırmaktadır. Ebeveynler için de harika bir seçimdir, çünkü öğrencilerin sınavlara hazırlanmalarına destek olabilecek bir kaynak sunar.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Marka:
Bloktest Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Bloktest Yayınları Bloktest 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 2023 fiyatı ne kadar ?

Bloktest Yayınları Bloktest 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 2023 fiyatı 287.46 TL olarak öne çıkmaktadır.

Bloktest Yayınları Bloktest 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 2023 satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Bloktest Yayınları Bloktest 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 2023 En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Bloktest Yayınları Bloktest 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 2023 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Bloktest Yayınları Bloktest 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 2023 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Bloktest Yayınları Bloktest 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 2023 ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Bloktest Yayınları Bloktest 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kılavuz Deneme 2023 ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.