Tudem Yayınları Blok Test Yayınları 7.Sınıf Tüm Dersler Klavuz Deneme 2021

Kazancınız 17%
Yaza Merhaba
383.44 TL
320.94 TL
Kazancınız: 62.50 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Blok Test Yayınları tarafından hazırlanan 7. Sınıf Tüm Dersler Klavuz Deneme 2021, öğrencilerin sınavlara hazırlık sürecindeki en büyük yardımcısıdır. Bu klavuz deneme kitabı, 7. sınıf öğrencilerine yönelik olarak özenle hazırlanmıştır. Konu anlatımları, soru çözümleri ve deneme sınavlarıyla öğrencilerin başarıya ulaşmalarını destekler.

Bu klavuz deneme kitabı, tüm derslerin müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır. Türkçe, matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler gibi derslerin konularını kapsar. Her ders için ayrı ayrı konu anlatımlarına yer verilmiştir. Öğrenciler, konu anlatımlarını okuyarak derslerde öğrendikleri bilgileri pekiştirebilir ve eksik oldukları konuları kavrayabilirler.

Bu klavuz deneme kitabı, öğrencilere çeşitli soru tiplerini içeren bol miktarda soru sunar. Öğrenciler, kendilerini her türlü soru tipine karşı geliştirerek, sınavlara daha iyi hazırlanır. Soru çözüm teknikleri ve ipuçları da kitapta yer alır. Bu sayede öğrenciler, soruları daha iyi anlayabilir ve daha hızlı çözebilirler.

Bu klavuz deneme kitabı, aynı zamanda deneme sınavlarına da yer vermektedir. Deneme sınavları, öğrencilerin gerçek sınav ortamına alışmalarını sağlar ve sınav stresi ile baş etmelerine yardımcı olur. Deneme sınavlarıyla öğrenciler, sınavlarda karşılaşabilecekleri soru tiplerini deneyimleyerek daha iyi bir hazırlık yapabilirler.

Blok Test Yayınları 7.Sınıf Tüm Dersler Klavuz Deneme 2021, öğrencilere başarıya giden yolda rehberlik eden kapsamlı bir kaynaktır. Öğrencilerin derslerdeki başarılarını artırmaları ve sınavlarda daha iyi sonuçlar elde etmeleri için ideal bir yardımcıdır. Bu klavuz deneme kitabıyla öğrenciler, kendilerini geliştirerek, hedeflerine ulaşabilirler.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla Tudem Yayınları

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Boyut (kitap):
Normal Boy


Sık Sorulan Sorular

Tudem Yayınları Blok Test Yayınları 7.Sınıf Tüm Dersler Klavuz Deneme 2021 fiyatı ne kadar ?

Tudem Yayınları Blok Test Yayınları 7.Sınıf Tüm Dersler Klavuz Deneme 2021 fiyatı 320.94 TL olarak öne çıkmaktadır.

Tudem Yayınları Blok Test Yayınları 7.Sınıf Tüm Dersler Klavuz Deneme 2021 satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Tudem Yayınları Blok Test Yayınları 7.Sınıf Tüm Dersler Klavuz Deneme 2021 En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Tudem Yayınları Blok Test Yayınları 7.Sınıf Tüm Dersler Klavuz Deneme 2021 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Tudem Yayınları Blok Test Yayınları 7.Sınıf Tüm Dersler Klavuz Deneme 2021 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Tudem Yayınları Blok Test Yayınları 7.Sınıf Tüm Dersler Klavuz Deneme 2021 ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Tudem Yayınları Blok Test Yayınları 7.Sınıf Tüm Dersler Klavuz Deneme 2021 ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.