0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Deep Power Black+Decker Bxa21 6V/12V 72A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı

1,094.00 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 24 Şubat Cumartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

BLACK+DECKER BXA21 6V/12V 72A Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Cihazı, çeşitli akü tiplerini şarj etme ve bakım yapma özellikleriyle araç kullanıcılarına büyük kolaylık sağlar.

  • Sulu Kurşun Asit Akü, Gel Akü, MF Akü, AGM Akü ve EFB Aküler dahil olmak üzere 6V/12V 72 Ampere kadar tüm aküleri şarj eder ve bakım yapar.
  • 1,5 Amper/Saat hızlı şarj imkânı sunar ve akü kıskaçları veya halka terminalleri aracılığıyla güvenli bir şekilde bağlanabilir.
  • Araba, motosiklet, ATV, kamyon, tekne, traktör, çim biçme, karavan gibi birçok aracın akülerine bakım yapabilen bu cihaz, araç üzerinde şarj etme özelliği sayesinde akünüzü çıkarmadan rahatlıkla şarj edebilirsiniz.
  • Akü tipi, gücü ve boşalma oranına göre otomatik olarak şarj eder ve sürekli olarak akünün durumunu izler.
  • Ayrıca zarar görmüş aküleri onarabilir, hücreleri yenileyebilir, sülfatlanmış/oksitlenmiş plakaları çözebilir ve enerji kaybını önleyebilir.
  • Ters kutup bağlama koruması ve kısa devre koruması sayesinde güvenli bir şekilde kullanılabilir ve aşırı şarj koruması ile aşırı şarjı önleyip, akünüzü 7/24 prize bağlayarak kullanabilirsiniz.
  • LED göstergeleri sayesinde şarj seviyesini ve akünün durumu hakkında sürekli bilgi sağlar ve ultra kompakt tasarımı ise kolaylıkla taşınabilir.
  • Aküyü otomatik olarak sürekli tam şarjda tutar, aşırı şarj etmez ve sağlam ABS plastik yapı ile uzun kullanım ömrü sunar.
  • IP65 koruma sınıfı sayesinde UV ışınlarına, suya, toza ve darbeye karşı dayanıklıdır.

BLACK+DECKER BXA21 6V/12V 72A Akıllı Akü Şarj ve Akü Bakım Cihazı, araç kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Tüm akü tipleri için uyumlu, hızlı ve güvenli bir şekilde kullanılabilir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Amper:
210
Marka:
Deep Power
Volt :
4 Volt

Sık Sorulan Sorular

Deep Power Black+Decker Bxa21 6V/12V 72A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı fiyatı ne kadar ?

Deep Power Black+Decker Bxa21 6V/12V 72A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı fiyatı 1094.00 TL olarak öne çıkmaktadır.

Deep Power Black+Decker Bxa21 6V/12V 72A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Deep Power Black+Decker Bxa21 6V/12V 72A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı En geç 24 Şubat Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Deep Power Black+Decker Bxa21 6V/12V 72A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Deep Power Black+Decker Bxa21 6V/12V 72A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Deep Power Black+Decker Bxa21 6V/12V 72A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Deep Power Black+Decker Bxa21 6V/12V 72A Akıllı Akü Şarj Ve Akü Bakım Cihazı ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.