0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Klozet Adaptörü

KLOZET VE LAZIMLIK MODELLERİ

Klozet lazımlık kategorimizde çocuklar için üretilmiş olan bebek lazımlık modelleri, taşınabilir lazımlıklar, sandalye lazımlıklar ve tuvalet adaptörü gibi kaliteli ve kullanışlı ürünler bulunur. Bu kategorimiz içerisinde yer alan ürünlerimiz çocuklar için üretilmiş olup, bu sebeple, onların iyiliği ve sağlığı için en kaliteli maddelerden, en sağlıklı işlemler ile üretilmiş ürünlerdir. Siz de internet sitemiz üzerinden sanal mağazamızda sizler için sunmuş olduğumuz lazımlık modelleri, tuvalet adaptörü ürünleri ve diğer ürünlerimize göz atmak için hemen bizleri ziyaret edin. En cazip fiyatlara, en avantajlı ödeme seçenekleri ile en kaliteli ürünlere sahip olma şansını kaçırmayın.

Tuvalet Adaptörü Ürünleri

Tuvalet adaptörü evimizde bulunan klozetlerin üzerine oturtulan ve küçük çocukların tuvalet ihtiyaçlarını normal bir klozet üzerinde giderebilmelerine yardımcı olan bir aparattır. Bu aparat basitçe anlatmak gerekirse normalde bir çocuğun bedeni için çok büyük olan klozet çapını küçültür ve böylece çocuk rahatça klozete oturabilir. Tuvalet adaptörü modelleri yeni bebeklerden çok nispeten daha büyük bebekler ya da çocuklar için önerilir. Daha küçük ya da yeni doğmuş, tuvalet eğitimini yeni almaya başlamış bebek ya da çocuklar için çocuk lazımlık modelleri daha uygun seçenekler olabilirler. Tuvalet adaptörü ürünleri genelde normal bir klozetin üzerine rahatça oturtulabilirler. Buna karşın bu aparatları işlem bittikten sonra çıkarmak da son derece kolay ve basit bir işlem olacaktır. Klozet aparatı modelleri farklı boyutlarda, renklerde ve desenlerde olabilirler. Siz de en yeni, en şık ve en kullanışlı klozet aparatı modellerine göz atmak ve çocuğunuzun günlük hayatı için son derece pratik bir ürün olan bu aparata ulaşmak için hemen internet sitemizi ziyaret edin ve hemen alışverişe başlayın.

Çocuk Lazımlık Modelleri

Çocuk lazımlık modelleri çocuklar ve bebekler için üretilmiş olan ve onların tuvalet eğitimi için son derece önemli bir yere sahip olan pratik ve kullanışlı, taşınabilir tuvalet ürünleridir. Çocuk lazımlık ürünleri farklı boyutlar, modeller, renkler ve desenlere sahip olabilirler. İnternet adresimiz üzerinden sanal mağazamıza giriş yaparak buradan dilediğiniz çocuk lazımlık modellerine göz atabilir, bu modeller hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sonrasında beğenmiş olduğunuz çocuk lazımlık modelleri ya da başka ürünleri alışveriş sepetinize ekleyebilir ve dilediğiniz anda siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Hızlı teslimat imkanlarımız sayesinde siparişini vermiş olduğunuz ürün en kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz adres üzerinden sizlere teslim edilecektir.

Lazımlık Fiyatları

Lazımlıklar ve tuvalet adaptörleri kategorimiz içerisinde yer alan lazımlık fiyatları ve tuvalet adaptörü fiyatları belli bir yelpaze üzerinde değişim gösterebilir. Klozet lazımlık ürünleri üzerinde belirlemiş olduğumuz fiyatlar çocuk lazımlık modelleri ya da tuvalet adaptörü ürününün kalitesine, dayanıklılığına, rengine, desenine ya da üretici firmasının belirlemiş olduğu birtakım standartlara göre değişiklik gösterebilirler. Lazımlıklar ve tuvalet adaptörleri bebeklerin ya da çocukların tuvalet eğitim dönemi ve sonrası için oldukça faydalı, kullanışlı ve pratik ürünlerdir. Temizliği ve kullanımı oldukça basittir ve çocukların kullanması için uygun bir biçimde tasarlanmış ve üretilmişlerdir. Çocuğunuzun tuvalet eğitimi ve sağlığı için en iyi lazımlık, tuvalet adaptörüya da diğer tuvalet ürününü mağazamız üzerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Klozet lazımlık ve tuvalet adaptörü ürünlerimizde sizler için hazırlamış olduğumuz avantajlı fiyat seçeneklerine, indirim fırsatlarına ve diğer alternatiflerimize ulaşmak, en rahat ödeme seçenekleri ile en kaliteli ürünlere çok kısa bir süre içerisinde sahip olmak isterseniz aZall resmi internet adresi üzerinden sanal mağazamızı ziyaret edebilir ve en son kalite ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kazancınız 4%
196.90 TL 189.64 TL
Kazancınız 5%
382.03 TL 362.43 TL
Kazancınız 5%
464.15 TL 438.85 TL
Kazancınız 5%
312.25 TL 296.75 TL
Kazancınız 5%
312.25 TL 296.75 TL
Kazancınız 5%
357.20 TL 338.80 TL
Kazancınız 4%
180.73 TL 173.72 TL
Kazancınız 4%
187.00 TL 180.40 TL
Kazancınız 4%
205.50 TL 196.50 TL
Kazancınız 4%
205.50 TL 196.50 TL
Kazancınız 27%
350.00 TL 257.00 TL
Kazancınız 15%
Promosyon
348.80 TL 296.48 TL
Kazancınız 5%
333.38 TL 316.13 TL
Kazancınız 6%
499.80 TL 472.20 TL
Daha fazla göster
Marka
    Tümünü göster (16)
Mağaza
    Tümünü göster (13)
Fiyat

 – 

  • 54.9
  • 1287.99