0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Banyo Süngeri ve Kese

LİF MODELLERİ

Lif, nemi tutma özelliğine sahip dayanıklı tekstil kumaşına verilen addır. Doğal, sentetik ve yapay lif gibi birçok çeşidi vardır. Lif mutfağınızda ve banyonuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz kumaş türüdür. Özellikle eski zamanlarda kadınlar el yapımı pek çok farklı renk ve desende lif modelleri yaparlardı. Bu durum günümüzde o kadar da yaygın değil çünkü artık teknolojinin de gelişmesi ile birlikte her şeyi hazır satın alabilir hale geldik. Genellikle evlenecek olan gelin adayları çeyizlerine koymak için el yapımı lif modelleri tercih ederler. 

Bayanların en çok kullandığı lif modeli genellikle yuvarlak lif modelleri olmaktadır. Bu modellerin yapımı daha kolay olduğundan ve görünüşü çok hoş olduğu için daha fazla tercih edilmektedir. Yuvarlak lif modelleri dışında kare, kese lifi ve çiçekli lif modelleri de bulunmaktadır. Özellikle de rengarenk desenlerde lifler, gelin adaylarının çeyizlerinin olmazsa olmaz parçalarından biri haline gelmiştir. Lif fiyatları, satın aldığınız veya yaptırdığınız lifin kalitesine ve modeline göre farklılık göstermektedir. Ancak her bütçeye uygun fiyatlarda lif modelleri satın almak mümkündür.

 

Banyo Kesesi Modelleri

Öncelikle vücut kesesi ile kese yapmanın kişisel bakım ve temizlikteki önemi geçmişten günümüze kadar vurgulanmış ve kanıtlanmıştır. Geçmişte özellikle Türklerde hamam kültürü vardır. Bu hamamlarda hamam kesesi kullanılmaktadır. Bu keseler eskiden beri her evde olması gereken eşyalardan biridir. Kese yapmanın cilde birçok faydası vardır. Öncelikle cildi ölü derilerden arındırarak pürüzsüz bir hale gelmesini sağlar. Ayrıca üzerinizde bulunan tüm kir ve mikroplardan arınmanızı sağlar. Duş alırken sırt bölgesini iyice temizlemek gerekir. Bunun için sırt kesesi kullanabilirsiniz. Bu keseler sayesinde sırtınıza rahatlıkla ulaşabilir ve ölü derilerden arındırabilirsiniz.

Sırt kesesi dışında vücut kesesi de satın alabilirsiniz. Hamam kesesi günümüzde banyo kesesi olarak adlandırılmaktadır. Bu kese modellerini farklı kumaşlardan yapılan modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu anlamda ipek keseler en çok kullanılan kese modelleri arasında yer almaktadır. Saf ipekten yapılan bu keseler cildi pürüzsüz ve ışıl ışıl yapar. Banyo kesesinin pek çok olumlu tarafı vardır. Zaten sağlıklı olabilmek için temizlik yapmak şarttır. Vücudumuzun yenilenmesine ve kirlerden arınması gerekir.

 

Duş Lifi Nasıl Seçilir?

Şüphesiz ki duş lifi alırken cildiniz için en uygun olan kumaş tipinden üretilen modelleri satın almalısınız. Her insanın cildi farklıdır. Bir kişinin cildinin rahatsız olmadığı bir kumaş, diğer kişinin cildinde sorun yaratabilir. Bu yüzden kumaşın kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Bunun dışında istediğiniz model ve renkte duş lifi modelleri satın alabilirsiniz. Fiyat olarak ise bu lif modellerinin fiyatı üretildiği markaya göre değişir. Bazı piyasada ün yapmış ve güvenilir markaların tasarladığı banyo kesesi modelleri hem daha fazla satılmaktadır hem de fiyatı diğer markaların modellerine göre değişiklik göstermektedir. Fakat daha kötü malzemeler kullanıp farklı fiyata satan markalar olabilir. Bu yüzden sizin için en iyi duş lifi modeli, ihtiyaçlarınızı her yönden karşılayan bir modeldir. 

 

Kabak Lif Kesesi Kullanmanın Faydaları

Kabak lifi kesesi günümüzde kese işleminde sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Bu lifler doğal peeling sağlarlar ve oldukça yumuşaktırlar. Kabak lifi kesesi kullanımı diğer keselerden farklı olarak vücutta selülit gibi oluşumların meydana gelmesini engelleyici etkiye sahiptir. Kabak lifi kesesi modellerini sağladıkları olumlu etkiler nedeniyle güvenle kullanabilirsiniz. 

Tüm kese modellerini en güncel trendlerde ve tasarımlarda aZall’da rahatlıkla satın alabilirsiniz. Banyo kesesinden tutun kabak lifli keselere kadar birçok kese modeli size özel avantajlı fiyat seçenekleriyle aZall’da. 

 

Marka
Mağaza
Fiyat

 – 

  • 42.12
  • 614