M3 Decorium  Ayaklı Standlı Alüminyum Dijitalli Termometreli Karşılama Saati

3,509.90 TL
Tükendi
Ücretsiz Kargo
En geç 01 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Ayaklı Standlı Alüminyum Dijitalli Termometreli Karşılama Saati, şık ve kullanışlı bir üründür. Bu karşılama saati, alüminyum malzemeden üretilmiştir ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Bu ürünün özellikleri şunlardır:

  • Boy: 155 cm yüksekliğinde
  • 30 cm saat çapı
  • Gerçek cam kadran muhafazası
  • Demonte olarak gönderilmektedir
  • Çok sağlam kolili ve paketlidir

Ayaklı Standlı Alüminyum Dijitalli Termometreli Karşılama Saati, şık tasarımı ve kullanışlı özellikleri ile her türlü mekanda kullanılabilir. Özellikle mağaza, ofis, otel veya restoran gibi yerlerde karşılama amaçlı kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Bu karşılama saati, dijital bir ekran üzerinde saat ve termometre fonksiyonunu bir arada sunar. Saati kolaylıkla okuyabileceğiniz büyük ve net bir ekrana sahiptir. Ayrıca, termometre özelliği sayesinde ortam sıcaklığını da kontrol edebilirsiniz.

Bu ürün için görsel aşağıdadır:

Ayaklı Standlı Alüminyum Dijitalli Termometreli Karşılama Saati, montaj gerektirmeyen bir şekilde gönderilmektedir. Paketten çıkan parçaları birleştirerek kolaylıkla kurabilirsiniz. Ürünün dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ürünün ölçüleri, boyutları ve detayları aşağıdaki gibidir:

  • Boy: 155 cm yükseklik
  • 30 cm saat çapı
  • Gerçek cam kadran muhafazası
  • Demonte olarak gönderilir
  • Renk: Alüminyum

Ayaklı Standlı Alüminyum Dijitalli Termometreli Karşılama Saati, mağaza veya iş yerinizde profesyonel bir görünüm sağlar. Misafirlerinizi şık bir şekilde karşılamak ve mekânınıza hoş bir hava katmak için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla M3 Decorium

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Parça Sayısı (ev yşam):
Tekli


Sık Sorulan Sorular

M3 Decorium  Ayaklı Standlı Alüminyum Dijitalli Termometreli Karşılama Saati fiyatı ne kadar ?

M3 Decorium  Ayaklı Standlı Alüminyum Dijitalli Termometreli Karşılama Saati fiyatı 3509.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

M3 Decorium  Ayaklı Standlı Alüminyum Dijitalli Termometreli Karşılama Saati satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

M3 Decorium  Ayaklı Standlı Alüminyum Dijitalli Termometreli Karşılama Saati En geç 01 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, M3 Decorium  Ayaklı Standlı Alüminyum Dijitalli Termometreli Karşılama Saati ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, M3 Decorium  Ayaklı Standlı Alüminyum Dijitalli Termometreli Karşılama Saati ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

M3 Decorium  Ayaklı Standlı Alüminyum Dijitalli Termometreli Karşılama Saati ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, M3 Decorium  Ayaklı Standlı Alüminyum Dijitalli Termometreli Karşılama Saati ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.