Çocuk Ayakkabı

Genç Çocuk Ayakkabı 2021’in En Şık Modelleri İle Sizlerle  

Çocuklarımızın yürümeye başladığı andan itibaren hayatımızda olacak ayakkabı modelleri, ayak yapılarının düzgün gelişmesi ve sağlık sorunları yaşamamaları açısından çocuklarımız için önemli yerdedir. İleride ayak sağlığı ile ilgili sorunlar yaşamaması için ortopedik ayakkabı tercihi yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Çocuklarımızın her anına eşlik edecek ayakkabı modelleri markalar tarafından ince ayrıntısına kadar düşünülerek beğeninize sunulmaktadır. 

Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri 

Cinsiyet gözetmeksizin kız ve erkek çocuklar için tasarlanan çocuk spor ayakkabı modelleri ergonomik özellikleri sayesinde hem çocuğunuzun ayak sağlığını önemser hem de ilgi alanlarını da dikkate alarak hem ebeveynlerin hem de çocukların beğenisine sunulur.  Kısacası tasarımlarıyla dikkat çeken modeller hem çocukların ilgi alanlarını hem de sağlık durumları göz önünde bulundurularak üretilmiştir. 

Erkek ve Kız Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri 

Erkek ve kız çocuklar için üretilmiş olan spor ayakkabı modelleri hem çocuklarınızın ayağını sıkmamak için ayrıntısına kadar düşünülerek üretiliyor hem de yastıklama teknolojisine sahip modeller sayesinde çocuklarınız her ortamda rahat hareket edebiliyor. Günlük kullanım için tasarlanmış olan sportif modeller, hareketli çocuklara yönelik olarak tasarlanarak çocukların günlük aktivitelerinde onlara yardımcı olmaktadır. Çocuk ayakkabı modeli ve fiyatları da kullanıcılara sunulurken çocuğunuzun rahatlığı için hangi unsurlar önemliyse onları göz önünde bulundurur ve tasarımlar bu şekilde vücut bulur. Fiyatlar da bu hususlara göre değişmektedir. 

Kız Çocuk Spor Ayakkabı& Hem Renkli Hem de Sportif Modeller 

Ayakkabı markaları, çocuklarımızın her anına eşlik eden spor ayakkabı modellerinde çok seçenekli ürünler sunmaktadırlar. Deri, suni gibi materyallerden tasarlanan spor ayakkabı modelleri erkek, kız ve üniseks olmak üzere pek çok modeli sunarlar. Kız çocuk spor ayakkabı modellerinde pembe, lila ve bu renklerin tonunda ayakkabı modelleri çocukların ilgisini çekecek desenlerle veya çizgi film karakteriyle harmanlanarak kullanıcılara sunulur. Dört mevsime uygun olarak tasarlanan modellerde ayakkabıların tabanlarının kaymaz oluşu dikkat edilecek hususlardandır. Üniseks ayakkabı modellerinde ağırlıklı olarak kırmızı, siyah, beyaz ve yeşil renkleri kullanılır. 

Erkek Çocuk Spor Ayakkabı& Sportif Rahatlık  

Ayakkabı markaları, kız çocuklar için ayakkabı modellerinde ne kadar çok çeşitlilik sunuyorsa erkek çocukları için de aynı durum geçerlidir. Deri, kumaş ve suni gibi materyallerden tasarlanan erkek çocuk spor ayakkabı modelleri, farklı tasarımlarla ve renk tonlarıyla birlikte çocukların beğenisine sunulur. Ebeveynlerde çocukların ilgi alanları dışında kız çocuk ayakkabı modellerindeki gibi ayakkabı tabanlarının kaymaz oluşu ve ayak sağlığı için önemli olan ortopedik ayakkabı modellerini tercih ederler. Ayakkabı markaları, bu hususları dikkate alarak spor ayakkabı modellerini kullanıcıya sunarlar. Erkekler için mavi ve yeşil renkleri ayakkabılarda daha çok tercih edilir. Tabanı ışıklı spor ayakkabı modelleri de erkek çocuklarının tercihleri arasındadır.  Erkek spor ayakkabı modelleri ve fiyatları ergonomik özelliklere sahip olması yönünden ve sayılan birçok özellik göz önünde tutularak ayakkabı markaları tarafından kullanıcılara sunulur. 

Erkek Çocuklarının Gözdesi Olmaya Aday Olan Kramponlar 

Spor büyüme çağında olan çocuklarımızın beden ve ruh sağlığına iyi gelir. Bu yüzden hem sağlık açısından hem de sosyalleşme açısından erkek çocukları için önemli bir yerde olan futbol dünyanın her yerinde varlığını sürdüren en eski sporlardandır. Hız, zıplama seviyesi, çeviklik ve ataklık futbolun gerektirdiği şeylerdendir ve bu gereklilikleri sağlamak için de belli ekipmanlara ihtiyaç vardır. İşte bu noktada ilk ihtiyaçlardan biri olarak kendini gösteren çocuk krampon ayakkabıları iyi şekilde futbol oynayabilmek için çocukların olmazsa olmazlarındandır. Farklı zevklere, oyun oynanılan mevkiye göre değişiklik gösteren krampon modelleri her bütçeye de uygun şekildedir. Erkek çocuklar krampon modellerini seçerken fanatik olduğu takımın varlığını yanında hissetmek için takımına ait olan kramponlar seçebilirler. Krampon modellerinde klasik renklerde varken genellikle tercih edilen renkler arasında neon yeşil, sarı, turuncu gibi canlı renkler yer almaktadır. 

Bebek Ayakkabısı Modelleri 

Ebeveynler, kız ve erkek çocuklarının rahat etmelerini sağlayacak ayakkabı modeli arayış içinde olurlar ve bebeklik döneminden itibaren çocuklarımın ayak sağlığı ebeveynler için çok önemlidir. Çünkü çocuklarımızın ilk adımında onların yanında olan patik ve ayakkabı modelleri kullanım açısından rahatlık sağlamalıdır.  

Çocuk Patik ve Ayakkabı Modelleri& İlk Adımda Rahatlık Sağlayan Modeller 

Çocuk patik ve ayakkabı modelleri 0-3 aydan başlar ve farklı yaş gruplarına özel olarak tasarlanırlar. Her ayakkabı modelleri gibi bebek ayakkabısı modelleri de özel tasarlanan modeller ve rahat kalıplarla birlikte bebeğinizin ayaklarını nazik bir şekilde sarar. Patikler, bebeğinizi sevimli bir şekilde gösterir ve ayaklarının her daim sıcak kalmasında yardımcı olur. Yürümeye başlayan bebekler için de markalar, bebeklerin adımlarını kolaylaştırması bakımından bebek ilk adım ayakkabısı modelleri tasarlamışlardır ve ebeveynler için ilk adım ayakkabısı tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. 

Ortopedik Bebek Ayakkabısı Modelleri 2021  

Bebeğinizin ayak gelişimi ayak sağlığı açısından önemlidir ve daha ilk adımlarında ortopedik bebek ayakkabısı modellerinin hayatında yer alması içe basma, düz taban vb. ayak sağlığı sorunlarına yardımcı olmakta, doğru basmayı desteklemektedir. Kötü ayakkabı kullanımı ayak sağlığı sorunlarını ortaya çıkarırken bunun yanında bel ve boyun rahatsızlıklarına da yol açmaktadır. Bu yüzden çocuğunuzun daha ilk adımında ortopedik ayakkabı modellerini tercih etmeniz ayak sağlığı açısından iyi bir tercih olacaktır.  

Bebek Spor Ayakkabısı Modelleri 2021 

Spor ayakkabısı modelleri her ne kadar erkek ve kız çocukları için günlük hayatta rahatlık sağlıyorsa bebekleriniz için tercih edeceğiniz bebek spor ayakkabısı modelleri de rahatlıkları açısından önemli olacaktır. Birbirinden farklı modellerde üretilen spor ayakkabısı modelleri her ayakkabı modelinde olduğu gibi bebeğinizin ayak gelişimine katkı sağlamalıdır. Seçeceğiniz ayakkabı modellerinin çocuğunuzun hareketini kısıtlayıp kısıtlamadığına dikkat etmelisiniz. Bebeklerinizin yaşını ve kendinizce bebeğinizde yarattığınız tarzı ele alarak bebeğiniz için uygun olacak spor ayakkabısı modellerini seçebilirsiniz. 

Genç Çocuk Ayakkabı Kategorisi Hakkında Sık Sorulan Sorular 

Patik ve Ayakkabı Alırken Ebeveynlerin Dikkat Etmesi Gereken Hususlar Nelerdir? 

Her ayakkabı modelinde olduğu gibi patik ve ayakkabı alırken de kullanılan materyallere, ayaklara hava aldıran ve ayağın terlemesini engelleyen materyalleri ve çocuğunuzun hareketini kolaylaştıran modelleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. En önemlisi de ortopedik olmasına dikkat edilmelidir. Bu hususların hepsini içinde barındıran ortopedik çocuk ayakkabısı fiyatları değişiklik göstermektedir. 

Çocuk Spor Ayakkabı Kullanımı İle İlgili Detaylar Nelerdir? 

Ürünlerinizin temizliğini kullanılan materyal özelliklerine göre değişmektedir. Ayakkabılarınızın deforme olmaması için ayakkabı kullanım kılavuzuna bakıp hareket etmeniz daha doğru olacaktır. Deri, kanvas ve suni materyallerinden oluşan ayakkabı modelleri temizlik açısından farklılıklar sunmaktadır. 

Çocuk Spor Ayakkabı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar Nelerdir? 

Çocuklarınızın ayaklarını rahatsız etmeyen modelleri seçmeniz önceliğiniz olmalı. Ürünler ihtiyaç dahilinde kullanım kılavuzunda yazdığı gibi uygun derecede çamaşır makinesinde yıkanabilir. Bir diğer önemli nokta ortopedik ayakkabı modellerini seçmeniz olacaktır. 

Krampon Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli? 

Farklı markaların, farklı krampon çeşitleri arasından çocuğunuza uygun krampon seçimini yaparken öncelikle kramponun çocuğunuzun ayağına tam oturmasına dikkat etmeniz gerekir. Bunun yanında da krampon seçiminde oyunun oynanacağı zemine, oyuncunun mevkisine, kramponun giyme ve çıkarma kolaylığına, iç kısmının rahatlık derecesine dikkat etmeniz gereklidir. 

Spor Ayakkabıların Genel Özellikleri Nelerdir? 

Spor ayakkabısı modellerinin kız, erkek ve üniseks tercihleri bulunur. Tasarımlarda koruyucu özelliklerin bulunması ayak sağlığı ve gelişimi açısından nemli yere sahiptir. Tasarımlar çocukların ayaklarının terlemesini önleyici şekilde üretilir. 

 

Kazancınız 10%
Promosyon
379.99 TL 314.89 TL
Kazancınız 20%
Promosyon
129.99 TL 103.99 TL
Kazancınız 20%
Promosyon
169.99 TL 127.99 TL
Kazancınız 25%
399.00 TL 299.95 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
589.99 TL 484.99 TL
Kazancınız 25%
399.00 TL 299.95 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
1,299.99 TL 1,079.89 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
499.99 TL 404.89 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
599.99 TL 494.89 TL
Kazancınız 11%
729.00 TL 648.86 TL
Kazancınız 11%
729.00 TL 648.86 TL
Kazancınız 56%
545.98 TL 239.99 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
389.99 TL 314.89 TL
Kazancınız 53%
558.98 TL 264.99 TL
Kazancınız 11%
729.00 TL 648.86 TL
Kazancınız 10%
Promosyon
329.99 TL 269.89 TL
Kazancınız 3%
Promosyon
379.90 TL 310.30 TL
Kazancınız 37%
599.00 TL 379.95 TL
Daha fazla göster
Marka
  Tümünü göster (100)
Cinsiyet
Renk
  Tümünü göster (100)
Numara
  Tümünü göster (79)
Kullanım Alanı
Materyal
  Tümünü göster (14)
Mağaza
  Tümünü göster (35)
Fiyat

 – 

 • 17.5
 • 6346.9