M3 Decorium Askeriye Kurum Okul Erat İçin Büyük Sade Türk Bayrağı Pano Tablo

1,054.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 22 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Askeriye, kurum ve okullar için hazırlanmış bu Büyük Sade Türk Bayrağı Pano Tablosu, odanızda ya da ofisinizde Türkiye sevginizi yansıtmanın en muhteşem yollarından biridir!

  • Ebat: 60cm X 90 cm
  • Çerçeve: 3cmX3cm Sağlam Ahşap Karkas
  • Malzeme: 100% Pamuklu Kanvas Kumaş
  • Baskı: Akmaz, solmaz, silinebilir kaliteli net baskı

Büyük boyutlu Türk Bayrağı Pano Tablosu 60cm X 90 cm ebatlarında ve 3cmX3cm sağlam ahşap karkas çerçevesiyle ön plana çıkıyor. %100 pamuklu kanvas kumaş malzemesi ile özel olarak tasarlanmış ve yüksek kaliteli baskı teknolojisi sayesinde akmaz, solmaz, silinebilir özellikteki net baskı kalitesi ile Türk Bayrağı'nı en canlı haliyle yansıtıyor.

Büyük boyutu ile her türlü duvar rengine uyum sağlayan bu panoya sahip olabilirsiniz. Hem ofis, hem de eviniz için uygun olan bu panoyu satın alarak Türkiye sevginizi gözler önüne serin.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla M3 Decorium

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:


Sık Sorulan Sorular

M3 Decorium Askeriye Kurum Okul Erat İçin Büyük Sade Türk Bayrağı Pano Tablo fiyatı ne kadar ?

M3 Decorium Askeriye Kurum Okul Erat İçin Büyük Sade Türk Bayrağı Pano Tablo fiyatı 1054.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

M3 Decorium Askeriye Kurum Okul Erat İçin Büyük Sade Türk Bayrağı Pano Tablo satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

M3 Decorium Askeriye Kurum Okul Erat İçin Büyük Sade Türk Bayrağı Pano Tablo En geç 22 Haziran Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, M3 Decorium Askeriye Kurum Okul Erat İçin Büyük Sade Türk Bayrağı Pano Tablo ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, M3 Decorium Askeriye Kurum Okul Erat İçin Büyük Sade Türk Bayrağı Pano Tablo ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

M3 Decorium Askeriye Kurum Okul Erat İçin Büyük Sade Türk Bayrağı Pano Tablo ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, M3 Decorium Askeriye Kurum Okul Erat İçin Büyük Sade Türk Bayrağı Pano Tablo ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.