Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 8. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası

Kazancınız 17%
Yaza Merhaba
220.94 TL
184.93 TL
Kazancınız: 36.01 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Artı Zeka 8. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası ile öğrencileriniz, Türkçe dersindeki bilgilerini pekiştirecekler. Türkiye'de İlk Defa Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası ile öğrencilerin dil ve anlatım becerilerini arttırmaları hedeflenmektedir.

Bu soru bankası özellikle 8. sınıf öğrencilerinin konu tekrarına olanak sağlamaktadır. Atom sinde soruların belirli bir sıralamaya göre yer aldığı kitapta, öğrenciler önce konuyu öğrenip ardından konuya uygun soruları çözüyorlar. Soruların cevapları kitabın sonunda yer almaktadır.

Kitap ayrıca öğrencilerin zaman yönetimlerini sağlamak için zamanlama özelliklerine sahiptir. Soruların zorluk derecesi arttıkça öğrencilerin zeka seviyeleri de gelişecektir.

Artı Zeka 8. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası, öğrencilerin Türkçe dersindeki başarılarını arttırmak için tasarlanmıştır. Hemen sipariş verin ve öğrencilerinizi başarıya taşımaya başlayın!

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Boyut (kitap):
Normal Boy
Marka:
Artı Zeka Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 8. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası fiyatı ne kadar ?

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 8. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası fiyatı 184.93 TL olarak öne çıkmaktadır.

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 8. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 8. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 8. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 8. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 8. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 8. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.