Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 7. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası

Kazancınız 17%
Yaza Merhaba
230.44 TL
192.88 TL
Kazancınız: 37.56 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Artı Zeka 7. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası, öğrencilere Türkçe dersinde başarı sağlamak için mükemmel bir kaynak. Bu soru bankası, öğrencilerin kelime bilgilerini artırmalarına, dilbilgisi kurallarını öğrenmelerine ve dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Soru bankası, Türkçe dersine yönelik atom becerilerini ve aşamalı soruları kapsar. Her bir soru, öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu soru bankası, öğrencilerin Türkçe dersinde başarılı olmalarını sağlamak için detaylı çözümler içerir. Ayrıca, öğrencilerin öğrendikleri bilgiyi pekiştirmelerine yardımcı olmak için ek egzersizler ve testler de sağlar.

Artı Zeka 7. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası, öğrencilerin okulda ve sınavlarda başarısını artıracak kapsamlı bir kaynaktır.

  • 7. sınıf Türkçe dersi için uygundur
  • Atom becerileri temelli ve aşamalı sorular içermektedir.
  • Öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Kelime bilgisi ve dilbilgisi kurallarını öğrenmeye yardımcı olur.
  • Detaylı çözümler içermektedir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Marka:
Artı Zeka Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 7. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası fiyatı ne kadar ?

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 7. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası fiyatı 192.88 TL olarak öne çıkmaktadır.

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 7. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 7. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 7. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 7. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 7. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 7. Sınıf Atom Beceri Temelli Türkçe Aşamalı Soru Bankası ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.