Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 5. Sınıf Atom Beceri Temelli Sosyal Bilgiler Konu Uygulama Seti (Föyler)

Kazancınız 22%
Yaza Merhaba
238.00 TL
188.14 TL
Kazancınız: 49.86 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Artı Zeka 5. Sınıf Atom Beceri Temelli Sosyal Bilgiler Konu Uygulama Seti (Föyler), beceri temelli eğitim kapsamında hazırlanmıştır. Öğrencilerin sosyal bilgiler dersindeki konularını anlamalarına ve öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu set, interaktif yapısı sayesinde öğrencilerin dersi daha iyi anlamalarına yardımcı olacaktır.

  • Atom Beceri Temelli
  • 5. Sınıf
  • Sosyal Bilgiler Konu Uygulama Seti
  • Föyler

Artı Zeka 5. Sınıf Atom Beceri Temelli Sosyal Bilgiler Konu Uygulama Seti (Föyler), öğrencilerin dersleri daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu set, interaktif yapısı sayesinde öğrencilere sosyal bilgiler konularını anlamalarına yardımcı olacak ve onların bilgi birikimini artıracaktır. Ayrıca, beceri temelli eğitim kapsamında hazırlanan bu set, öğrencilerin bilgi edinirken becerilerini de geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Öğrencilerin öğrenme sürecinde daha aktif ve etkili olmalarını sağlayacak Artı Zeka 5. Sınıf Atom Beceri Temelli Sosyal Bilgiler Konu Uygulama Seti (Föyler), evde veya okulda kullanılabilecek harika bir kaynaktır.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Boyut (kitap):
Normal Boy
Marka:
Artı Zeka Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 5. Sınıf Atom Beceri Temelli Sosyal Bilgiler Konu Uygulama Seti (Föyler) fiyatı ne kadar ?

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 5. Sınıf Atom Beceri Temelli Sosyal Bilgiler Konu Uygulama Seti (Föyler) fiyatı 188.14 TL olarak öne çıkmaktadır.

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 5. Sınıf Atom Beceri Temelli Sosyal Bilgiler Konu Uygulama Seti (Föyler) satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 5. Sınıf Atom Beceri Temelli Sosyal Bilgiler Konu Uygulama Seti (Föyler) En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 5. Sınıf Atom Beceri Temelli Sosyal Bilgiler Konu Uygulama Seti (Föyler) ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 5. Sınıf Atom Beceri Temelli Sosyal Bilgiler Konu Uygulama Seti (Föyler) ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 5. Sınıf Atom Beceri Temelli Sosyal Bilgiler Konu Uygulama Seti (Föyler) ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Artı Zeka Yayınları Artı Zeka 5. Sınıf Atom Beceri Temelli Sosyal Bilgiler Konu Uygulama Seti (Föyler) ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.