AGUBUGU BABY - Otomatik Kapanır Priz Koruyucu - Gri - 6 Adet

Kazancınız 66%
Yaza Merhaba
289.90 TL
108.58 TL
Kazancınız: 181.32 TL
Stokta
En geç 30 Mayıs Perşembe günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Ürün Açıklaması

Agubugu Baby - Güvenli Priz Koruyucu / Otomatik Kapanır Yaylı Sistem - GRİ Elektrik prizlerini çocuk korumalı priz haline getirir tak çıkar değil ömür boyu prizi koruyucu bir üründür. Çocuklar iki tarafını aynı anda çevirmediği sürece açılmaz. Motor mekanizması gelişmemiş çocuklarda 5-6 yaşına kadar koruyucudur. Ebeveyn takibi her türlü koruyucu üründe devamlı olmalıdır. Ürünümüzü toksik veya herhangi bir zararlı madde içermez. Plastiktir. Uygulamadan sonra prizi kullanmak için fişi deliklere denk getirin çevirerek fişi takın. Fişi çıkardığınızda kapak otomatik kapanacaktır. İki delik aynı anda çevirilmezse açılmaz prizlere nesne sokmak mümkün olmayacaktır. Ebeveyn takibi sürekli olmalıdır bu sadece önlem ürünüdür. Paketinde 6 Adet olarak bulunur. Tüm Prizlerde uyumludur. Seyyar, çoklu, duvar tipi vb.. Rengi Gri’dir. Uygulama Hakkında: · Ürün paketinde, 3M çift taraflı bantları birlikte gelir . · Ürün uygulanmak istenilen yerin temiz olması gerekmektedir. Hafif nemli veya kuru bir bezle tozlu, yapışkanlı vb gibi yüzeyleri önce temizleyip kurulayınız. · Bantların üstündeki koruyucu şeridi de kaldırarak köşelere yapıştırmaya başlayınız. · Tamamen yapıştırdıktan sonra sertçe üzerinden bastırarak tekrar geçiniz. · Yapışması için 12 saat fiş takıp çıkarmayınız. Deneme yapmayınız. Sağlam olması için yapışkan yüzeye tamamen tutunana dek kesinlikle siz veya çocuğunuzun oynamasına, çıkıp çıkmadığını kontrole izin vermeyiniz. 12 Saat ve üzeri bir süre sağlamlık için yeterlidir. Bu ürün kesinlikle mobilyalarınıza zarar vermez iz bırakmaz. Çıkarmak istediğinizde nemli bir bezle zeminde kalacak şeffaf yapışkan tortusundan kurtulabilirsiniz. Ürün deforme olmadıkça arkasındaki bantlar tazelenerek uzun süre kullanılabilir. Çocuklar ısırmayı sever, zararlı toksik bir madde olmadığı sertifikalarımızca kanıtlanmıştır.

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
AGUBUGU BABY

Sık Sorulan Sorular

AGUBUGU BABY - Otomatik Kapanır Priz Koruyucu - Gri - 6 Adet fiyatı ne kadar ?

AGUBUGU BABY - Otomatik Kapanır Priz Koruyucu - Gri - 6 Adet fiyatı 108.58 TL olarak öne çıkmaktadır.

AGUBUGU BABY - Otomatik Kapanır Priz Koruyucu - Gri - 6 Adet satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

AGUBUGU BABY - Otomatik Kapanır Priz Koruyucu - Gri - 6 Adet En geç 30 Mayıs Perşembe günü kargoya verilir.

aZall.com, AGUBUGU BABY - Otomatik Kapanır Priz Koruyucu - Gri - 6 Adet ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, AGUBUGU BABY - Otomatik Kapanır Priz Koruyucu - Gri - 6 Adet ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

AGUBUGU BABY - Otomatik Kapanır Priz Koruyucu - Gri - 6 Adet ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, AGUBUGU BABY - Otomatik Kapanır Priz Koruyucu - Gri - 6 Adet ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.