Birey Eğitim Yayınları 9.Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Konu Anlatımlı - Birey

Kazancınız 17%
Yaza Merhaba
212.44 TL
177.82 TL
Kazancınız: 34.62 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Birey PLE 9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı, özellikle lise 9. sınıf öğrencileri için hazırlanmış bir konu anlatım kitabıdır. Türk dili ve edebiyatı dersinde öğrencilere rehberlik etmek için tasarlanmıştır. İçeriğinde yer alan konu anlatımları, öğrencilerin konuları daha iyi anlamalarını sağlayacak biçimde özenle hazırlanmıştır.

Kitapta Türk dili ve edebiyatı dersi müfredatına uygun bir şekilde; edebiyatın temel kavramları, yazılı ve sözlü anlatım, dil bilgisi, edebiyat tarihine ait çalışmalar, divan şiiri, halk edebiyatı, cumhuriyet dönemi edebiyatı, şiir incelemeleri, roman, hikaye, deneme, tiyatro gibi Türk edebiyatının tüm önemli konuları Ele alınmıştır. Bu sayede öğrenciler, Türk edebiyatı tarihindeki önemli dönemleri, eserleri ve yazarları kolaylıkla öğrenebileceklerdir. Ayrıca kitapta yer alan örnek sorular ve cevaplarıyla öğrenciler, öğrendikleri bilgileri pekiştireceklerdir.

Birey PLE 9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı, öğrencilere başarıya giden yolculukta rehberlik ederek, Türk edebiyatı dersinde öğrencilerin başarılı olmalarına yardımcı olacak.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Marka:
Birey Eğitim Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Birey Eğitim Yayınları 9.Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Konu Anlatımlı - Birey fiyatı ne kadar ?

Birey Eğitim Yayınları 9.Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Konu Anlatımlı - Birey fiyatı 177.82 TL olarak öne çıkmaktadır.

Birey Eğitim Yayınları 9.Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Konu Anlatımlı - Birey satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Birey Eğitim Yayınları 9.Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Konu Anlatımlı - Birey En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Birey Eğitim Yayınları 9.Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Konu Anlatımlı - Birey ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Birey Eğitim Yayınları 9.Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Konu Anlatımlı - Birey ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Birey Eğitim Yayınları 9.Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Konu Anlatımlı - Birey ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Birey Eğitim Yayınları 9.Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Konu Anlatımlı - Birey ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.