LEVENT İÇÖZ YAYINLARI 8.Sınıf 1.Dönem Tekrar Kamp Soru Bankası Tamamı Beceri Temelli Yeni Nesil

Kazancınız 22%
Yaza Merhaba
230.00 TL
181.81 TL
Kazancınız: 48.19 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

8.sınıf 1.dönem Tekrar Kamp Soru Bankası Tamamı Beceri Temelli Yeni Nesil öğrencilerimize konuları daha pratik bir şekilde kavramalarına yardımcı olur. Yeni müfredat ile uyumlu olan bu soru bankası, öğrencilerin konuları gerçek hayatta kullanabilecekleri becerilere dönüştürmesine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu soru bankası öğrencilere proaktif bir şekilde öğrenme fırsatı sunar. Sorular öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. Tamamı beceri temelli olan bu soru bankası öğrencilerin kavramları öğrenmelerine yardımcı olacak ve onların sınavda başarılı olmalarına yardımcı olacaktır.

8.sınıf 1.dönem Tekrar Kamp Soru Bankası Tamamı Beceri Temelli Yeni Nesil, öğrencilerin sınavlarda başarılı olmalarını sağlayacak ve öğrencilerin konuları daha kolay bir şekilde kavramalarına yardımcı olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Boyut (kitap):
Normal Boy
Cinsiyet (Film & Hobi):
Unisex
Marka:
LEVENT İÇÖZ YAYINLARI

Sık Sorulan Sorular

LEVENT İÇÖZ YAYINLARI 8.Sınıf 1.Dönem Tekrar Kamp Soru Bankası Tamamı Beceri Temelli Yeni Nesil fiyatı ne kadar ?

LEVENT İÇÖZ YAYINLARI 8.Sınıf 1.Dönem Tekrar Kamp Soru Bankası Tamamı Beceri Temelli Yeni Nesil fiyatı 181.81 TL olarak öne çıkmaktadır.

LEVENT İÇÖZ YAYINLARI 8.Sınıf 1.Dönem Tekrar Kamp Soru Bankası Tamamı Beceri Temelli Yeni Nesil satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

LEVENT İÇÖZ YAYINLARI 8.Sınıf 1.Dönem Tekrar Kamp Soru Bankası Tamamı Beceri Temelli Yeni Nesil En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, LEVENT İÇÖZ YAYINLARI 8.Sınıf 1.Dönem Tekrar Kamp Soru Bankası Tamamı Beceri Temelli Yeni Nesil ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, LEVENT İÇÖZ YAYINLARI 8.Sınıf 1.Dönem Tekrar Kamp Soru Bankası Tamamı Beceri Temelli Yeni Nesil ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

LEVENT İÇÖZ YAYINLARI 8.Sınıf 1.Dönem Tekrar Kamp Soru Bankası Tamamı Beceri Temelli Yeni Nesil ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, LEVENT İÇÖZ YAYINLARI 8.Sınıf 1.Dönem Tekrar Kamp Soru Bankası Tamamı Beceri Temelli Yeni Nesil ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.