Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Türkçe 20 Deneme Sınavı (10 Sarmal 10 Genel)

Kazancınız 17%
Yaza Merhaba
214.44 TL
179.49 TL
Kazancınız: 34.95 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 17 Temmuz Çarşamba günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Omage Yayınları Omega 8. Sınıf Türkçe Gold Motivasyon 20 Deneme Sınavı, öğrencilerin Türkçe dersleri için hazırlanmış motivasyon sağlayıcı bir kitaptır.

  • Kitap, Omega Yayınları tarafından öğrencilere özel olarak hazırlanmıştır ve öğrencilerin başarısını artırmayı hedeflemektedir.
  • 8. sınıf öğrencilerine yönelik hazırlanan kitapta, Türkçe dersi konularına odaklanılmaktadır.
  • Kitap, 20 deneme sınavı içermekte olup, öğrencilerin kazanımlarını ölçmelerine ve eksiklerini belirlemelerine olanak tanımaktadır.
  • Kitap, gold motivasyon özelliği ile öğrencilerin motivasyonunu artırmayı hedeflemektedir.

Bu kitap, öğrencilerin başarılarını artırmalarına yardımcı olacak ve öğrencilerin Türkçe derslerine odaklanmalarını sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Marka:
Nartest Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Türkçe 20 Deneme Sınavı (10 Sarmal 10 Genel) fiyatı ne kadar ?

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Türkçe 20 Deneme Sınavı (10 Sarmal 10 Genel) fiyatı 179.49 TL olarak öne çıkmaktadır.

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Türkçe 20 Deneme Sınavı (10 Sarmal 10 Genel) satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Türkçe 20 Deneme Sınavı (10 Sarmal 10 Genel) En geç 17 Temmuz Çarşamba günü kargoya verilir.

aZall.com, Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Türkçe 20 Deneme Sınavı (10 Sarmal 10 Genel) ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Türkçe 20 Deneme Sınavı (10 Sarmal 10 Genel) ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Türkçe 20 Deneme Sınavı (10 Sarmal 10 Genel) ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Türkçe 20 Deneme Sınavı (10 Sarmal 10 Genel) ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.