0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Motivasyon T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Gold 40 Deneme

Kazancınız 10%
225.89 TL
203.30 TL
Kazancınız: 22.59 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 24 Şubat Cumartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Omage Yayınları 8. Sınıf Motivasyon T.C. İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Gold 40 Deneme, 8. sınıf öğrencilerinin sınavlara hazırlanırken kullanabilecekleri özellikle T.C. İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük dersi için hazırlanmış 40 adet denemeden oluşan bir kaynak kitabıdır. Bu kitap, öğrencilerin motivasyonunu yüksek tutmak için özenle hazırlanmıştır. Kitapta yer alan denemeler, öğrencilerin konuya hakimiyetini arttırmak, kazanım bazlı çalışmalar yapmak ve sınavlara hazırlanırken eksikliklerini tamamlamak için ideal bir kaynaktır.

  • 8. sınıf öğrencilerine özel olarak hazırlanmıştır
  • T.C. İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük dersi için özellikle faydalıdır
  • Toplamda 40 adet deneme bulunmaktadır
  • Öğrencilerin motivasyonunu yüksek tutmak için özenle hazırlanmıştır
  • Denemeler, öğrencilerin konuya hakimiyetini arttırmak, kazanım bazlı çalışmalar yapmak ve sınavlara hazırlanırken eksikliklerini tamamlamak için ideal bir kaynaktır.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Boyut (kitap):
Normal Boy
Cinsiyet (Film & Hobi):
Unisex
Marka:
Nartest Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Motivasyon T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Gold 40 Deneme fiyatı ne kadar ?

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Motivasyon T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Gold 40 Deneme fiyatı 203.30 TL olarak öne çıkmaktadır.

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Motivasyon T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Gold 40 Deneme satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Motivasyon T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Gold 40 Deneme En geç 24 Şubat Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Motivasyon T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Gold 40 Deneme ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Motivasyon T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Gold 40 Deneme ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Motivasyon T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Gold 40 Deneme ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Motivasyon T.c. Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Gold 40 Deneme ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.