0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Nartest Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal + 8 Genel)

Kazancınız 10%
225.89 TL
203.30 TL
Kazancınız: 22.59 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 24 Şubat Cumartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

8. Sınıf öğrencileri için hazırlanmış olan Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı ile öğrencilerinizin motivasyonunu artırarak sınavlara daha iyi hazırlanmalarını sağlayabilirsiniz. Bu set içerisinde 8 adet sarmal kullanıma uygun deneme sınavı ve 8 adet genel deneme sınavı bulunmaktadır. Nartest Yayınları tarafından özenle hazırlanmış olan bu deneme sınavları ile öğrencilerinizin, sınav sorularına karşı kendilerini test etme şansı yakalayacaklardır.

  • 8 adet sarmal kullanıma uygun
  • 8 adet genel deneme sınavı
  • Öğrencilerinizin motivasyonunu artırır
  • Sınav hazırlığına destek olur

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Marka:
Nartest Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Nartest Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal + 8 Genel) fiyatı ne kadar ?

Nartest Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal + 8 Genel) fiyatı 203.30 TL olarak öne çıkmaktadır.

Nartest Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal + 8 Genel) satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Nartest Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal + 8 Genel) En geç 24 Şubat Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Nartest Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal + 8 Genel) ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Nartest Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal + 8 Genel) ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Nartest Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal + 8 Genel) ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Nartest Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal + 8 Genel) ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.