Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal 8 Genel)

Kazancınız 17%
Yaza Merhaba
231.44 TL
193.72 TL
Kazancınız: 37.72 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 23 Temmuz Salı günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı, 8 sarmal ve 8 genel deneme sınavı içerir. Bu deneme sınavı, yeni müfredata uygun bir şekilde hazırlanmıştır.

Sınavın toplam sayfa sayısı 160'tır.

Öğrencilerin fen bilimleri konularını çalışırken motivasyonlarını artırmak için tasarlanan Omage Yayınları, bu kitapla öğrencilere deneme sınavlarıyla pratik yapma ve kendilerini test etme imkanı sunar.

Kitapta yer alan deneme sınavları, 8. sınıf fen bilimleri dersi için müfredatı kapsamaktadır. Öğrenciler, bu deneme sınavlarını çözerek konuları pekiştirebilir ve sınav tekniklerini geliştirebilirler.

Kitap, 8 sarmal ve 8 genel deneme sınavını içerir. Bu sınavlar, öğrencilerin fen bilimleri konularını daha iyi anlamalarını sağlamak için farklı soru tipleriyle hazırlanmıştır. Öğrenciler, sınavlarda karşılaşabilecekleri soru tiplerine alışarak sınavlarda daha başarılı olabilirler.

Omage Yayınları'nın Motivasyon serisi, öğrencilerin sınav kaygısını azaltmak ve çalışma motivasyonlarını artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu kitap da öğrencilerin fen bilimleri dersine olan ilgilerini ve motivasyonlarını artırmayı hedefler.

Kitap, öğrencilere deneme sınavlarına yönelik pratik yapma fırsatı sunar. Öğrenciler, sınavlarda karşılaşabilecekleri soru tiplerini çözerek sınav stratejilerini geliştirebilirler.

Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı, yeni müfredata uygun olarak hazırlanmıştır ve öğrencilerin sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olur. Bu kitap, 8. sınıf öğrencileri için ideal bir kaynaktır.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Marka:
Nartest Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal 8 Genel) fiyatı ne kadar ?

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal 8 Genel) fiyatı 193.72 TL olarak öne çıkmaktadır.

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal 8 Genel) satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal 8 Genel) En geç 23 Temmuz Salı günü kargoya verilir.

aZall.com, Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal 8 Genel) ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal 8 Genel) ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal 8 Genel) ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Nartest Yayınları Omage Yayınları 8. Sınıf Omage Gold Motivasyon Fen Bilimleri 16 Deneme Sınavı (8 Sarmal 8 Genel) ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.