Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Deha Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Soru Bankası

Kazancınız 22%
Yaza Merhaba
193.12 TL
152.66 TL
Kazancınız: 40.46 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Öncelik Yayınları 8. Sınıf LGS Deha İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Soru Bankası, 8. sınıf öğrencileri için özel olarak hazırlanmıştır. Soru bankası, LGS sınavına hazırlanan öğrencilerin İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersindeki başarılarını artırmak için tasarlanmıştır. Soru bankası, müfredatın tamamını kapsayan konu anlatımı, örnek sorular, cevap anahtarları ve soru çözüm teknikleri içerir.

  • 8. sınıf öğrencileri için hazırlanmıştır
  • LGS sınavına hazırlanan öğrencilere yardımcı olur
  • İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersleri müfredatını kapsar
  • Kapsamlı konu anlatımı, örnek sorular ve soru çözüm teknikleri içerir

Bu soru bankası, öğrencilerin sınavda karşılaşabilecekleri soruları çözmelerine yardımcı olacak. Ayrıca, soruların cevapları ve çözümleri de kitapta yer almaktadır. Böylece öğrenciler, eksik oldukları konuları ve yanlış cevaplarını tekrar gözden geçirebilirler.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Marka:
Öncelik Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Deha Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Soru Bankası fiyatı ne kadar ?

Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Deha Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Soru Bankası fiyatı 152.66 TL olarak öne çıkmaktadır.

Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Deha Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Soru Bankası satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Deha Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Soru Bankası En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Deha Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Soru Bankası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Deha Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Soru Bankası ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Deha Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Soru Bankası ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Öncelik Yayınları 8. Sınıf Lgs Deha Inkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Soru Bankası ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.