Nartest Yayınları Omage Yayınları 6. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler 5'Li Kamp Denemesi

Kazancınız 17%
Yaza Merhaba
356.44 TL
298.34 TL
Kazancınız: 58.10 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Omage 6. Sınıf Tüm Dersler Motivasyon 5 Li Kamp Denemesi, öğrencilerin tüm derslerde başarılı olmalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Omage Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Bu kamp denemesi, öğrencilerin çoklu zeka kuramına göre tasarlanmıştır ve ayrıca öğrencilerin motivasyonunu artırmaya yardımcı olacak motivasyonel sözler de içerir.

  • Yazar / Editör: Komisyon
  • Sayfa Sayısı: 240
  • Ebat (cm): 19x27

Bu kitap, 6. sınıf öğrencilerine uygun olarak hazırlanmıştır. Kitap, öğrencilerin her ders için özel olarak hazırlanmış soruları çözmelerine olanak tanır. Her soru, öğrencilerin farklı zeka türlerini kullanarak cevaplayabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede öğrenciler, zeka düzeylerine göre farklı sorulara cevap vererek öğrenme sürecinde daha aktif bir rol oynayabilirler.

Bu kitapta, öğrencilere sınavlara hazırlık için özel bölümler de sunulmuştur. Bu bölümlerde, öğrencilerin sınav sürecinde karşılaşabilecekleri sorular ve bu soruların cevap anahtarları yer alır. Bu sayede öğrenciler, sınavlara daha iyi hazırlanarak daha başarılı olma şansı elde ederler.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Marka:
Nartest Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Nartest Yayınları Omage Yayınları 6. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler 5'Li Kamp Denemesi fiyatı ne kadar ?

Nartest Yayınları Omage Yayınları 6. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler 5'Li Kamp Denemesi fiyatı 298.34 TL olarak öne çıkmaktadır.

Nartest Yayınları Omage Yayınları 6. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler 5'Li Kamp Denemesi satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Nartest Yayınları Omage Yayınları 6. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler 5'Li Kamp Denemesi En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Nartest Yayınları Omage Yayınları 6. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler 5'Li Kamp Denemesi ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Nartest Yayınları Omage Yayınları 6. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler 5'Li Kamp Denemesi ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Nartest Yayınları Omage Yayınları 6. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler 5'Li Kamp Denemesi ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Nartest Yayınları Omage Yayınları 6. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler 5'Li Kamp Denemesi ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.