0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Çelik Banyo 52 X 37 Cm Kanatlı Kapak Steril Acil İlk Yardım Kutusu Ecza Dolabı Beyaz

1,149.90 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 01 Mart Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

Bu 52x37cm Kanatlı Kapak Steril Acil İlkyardım Kutusu Ecza Dolabı, tekli parça sayısı ile sunulmaktadır. Bu dolap, sterilizasyon ve enfeksiyon önleme yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Beyaz gövde rengine sahip olan bu dolap, solmaz çıkmaz hilaller ve kanatlı kapak camlı ön muhafaza ile donatılmıştır. Bu dolap 4 gözlü çoklu kullanım amacına uygun dekoratif bir tasarıma sahiptir. Arka askı sistemi kullanışlı ve sağlamdır. Sağlam düşmez çıkmaz kapak sistemi (pas-kir yapmaz) ile donatılmıştır. Antistatik askı ve malzeme kalitesi (duvarda iz-leke yapmaz) ile tasarlanmıştır. Bu dolap, sağlam paketleme garantisi ile teslim edilecektir.

Bu dolap, 52cm x 37cm ebatlarına ve 10cm derinliğe sahiptir. Steril acil ilkyardım kutusu ecza dolabı olarak kullanılabilir.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Marka:
Çelik Banyo
Parça Sayısı:
3 Parça
Renk :
Beyaz

Sık Sorulan Sorular

Çelik Banyo 52 X 37 Cm Kanatlı Kapak Steril Acil İlk Yardım Kutusu Ecza Dolabı Beyaz fiyatı ne kadar ?

Çelik Banyo 52 X 37 Cm Kanatlı Kapak Steril Acil İlk Yardım Kutusu Ecza Dolabı Beyaz fiyatı 1149.90 TL olarak öne çıkmaktadır.

Çelik Banyo 52 X 37 Cm Kanatlı Kapak Steril Acil İlk Yardım Kutusu Ecza Dolabı Beyaz satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Çelik Banyo 52 X 37 Cm Kanatlı Kapak Steril Acil İlk Yardım Kutusu Ecza Dolabı Beyaz En geç 01 Mart Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Çelik Banyo 52 X 37 Cm Kanatlı Kapak Steril Acil İlk Yardım Kutusu Ecza Dolabı Beyaz ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Çelik Banyo 52 X 37 Cm Kanatlı Kapak Steril Acil İlk Yardım Kutusu Ecza Dolabı Beyaz ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Çelik Banyo 52 X 37 Cm Kanatlı Kapak Steril Acil İlk Yardım Kutusu Ecza Dolabı Beyaz ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Çelik Banyo 52 X 37 Cm Kanatlı Kapak Steril Acil İlk Yardım Kutusu Ecza Dolabı Beyaz ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.