Tudem Yayınları 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 3 Boyutlu Beceri Temelli Soru Bankası 2021

Kazancınız 17%
Yaza Merhaba
353.44 TL
295.83 TL
Kazancınız: 57.61 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

5.sınıf Sosyal Bilgiler 3 Boyutlu Beceri Temelli Soru Bankası 2021, öğrencilerin sosyal bilgiler dersinde başarılı olması için hazırlanmış bir kaynaktır. Soru bankası, 3 boyutlu ve beceri temelli sorularla öğrencilerin dersi daha etkili bir şekilde öğrenmelerini sağlar. Sorular, konulara uygun olarak düzenlenmiştir, böylece öğrenciler konuları daha iyi anlar ve hafızalarında daha uzun süre kalır.

Bu soru bankası, 2021 yılına dayanan en güncel bilgileri içermektedir. Öğrencilerin başarısını artırmak için tasarlanmıştır ve öğretmenler tarafından ders materyali olarak da önerilir. Soruların cevapları kitabın sonunda bulunur ve öğrencilerin kendi kendilerine çalışmalarını sağlayacak niteliktedir.

5.sınıf Sosyal Bilgiler 3 Boyutlu Beceri Temelli Soru Bankası 2021, öğrencilerin konuları daha iyi öğrenmelerini sağlayacak benzersiz bir kaynaktır. Bu kitap, öğrencilerin sınavlarda başarılı olmalarına yardımcı olacak ve sosyal bilgiler alanında becerilerini geliştirecek.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Daha Fazla Tudem Yayınları

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Boyut (kitap):
Normal Boy


Sık Sorulan Sorular

Tudem Yayınları 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 3 Boyutlu Beceri Temelli Soru Bankası 2021 fiyatı ne kadar ?

Tudem Yayınları 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 3 Boyutlu Beceri Temelli Soru Bankası 2021 fiyatı 295.83 TL olarak öne çıkmaktadır.

Tudem Yayınları 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 3 Boyutlu Beceri Temelli Soru Bankası 2021 satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Tudem Yayınları 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 3 Boyutlu Beceri Temelli Soru Bankası 2021 En geç 26 Temmuz Cuma günü kargoya verilir.

aZall.com, Tudem Yayınları 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 3 Boyutlu Beceri Temelli Soru Bankası 2021 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Tudem Yayınları 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 3 Boyutlu Beceri Temelli Soru Bankası 2021 ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Tudem Yayınları 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 3 Boyutlu Beceri Temelli Soru Bankası 2021 ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Tudem Yayınları 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 3 Boyutlu Beceri Temelli Soru Bankası 2021 ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.