0 850 241 81 81 Türkiye'nin 81 İlindeyiz!

Nartest Yayınları 5. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler Kamp 5 Deneme Omage Yayınları

Kazancınız 10%
350.89 TL
315.80 TL
Kazancınız: 35.09 TL
Stokta
Ücretsiz Kargo
En geç 24 Şubat Cumartesi günü kargoya verilir.
+
Favorilere ekle
Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Mağaza Sahibini Tanıyalım

Ürün Açıklaması

5. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler Kamp 5 Deneme Omage Yayınları, öğrencilerin 5. sınıf müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır. Bu set, öğrencilerin tüm derslerde başarılı olmasını sağlamak için özenle hazırlanmıştır. Set, 5 deneme sınavı içermekte olup, öğrencilerin sınava hazırlanmalarını kolaylaştıracaktır.

  • 5 deneme sınavı
  • 5. sınıf müfredatına uygun
  • Tüm dersler için uygun
  • Motivasyon arttırıcı içerikler
  • Başarıyı hedefleyen yaklaşım

Bu set, öğrencilerin derslerinde başarılı olmalarını sağlamak için gerekli olan tüm materyalleri içermektedir. Öğrencilerin motivasyonunu arttıracak özel içerikler ve hedef odaklı yaklaşım sayesinde öğrencilerin başarı oranı da artacaktır.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Yorumlar

Gönderi bulunamadı

Özellikler

Basım Dili (kitap):
Türkçe
Marka:
Nartest Yayınları

Sık Sorulan Sorular

Nartest Yayınları 5. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler Kamp 5 Deneme Omage Yayınları fiyatı ne kadar ?

Nartest Yayınları 5. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler Kamp 5 Deneme Omage Yayınları fiyatı 315.80 TL olarak öne çıkmaktadır.

Nartest Yayınları 5. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler Kamp 5 Deneme Omage Yayınları satın alındıktan ne zaman sonra kargoya verilir ?

Nartest Yayınları 5. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler Kamp 5 Deneme Omage Yayınları En geç 24 Şubat Cumartesi günü kargoya verilir.

aZall.com, Nartest Yayınları 5. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler Kamp 5 Deneme Omage Yayınları ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor mu?

Evet, aZall.com, Nartest Yayınları 5. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler Kamp 5 Deneme Omage Yayınları ürünü için iade / değişim olanağı sağlıyor.

Nartest Yayınları 5. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler Kamp 5 Deneme Omage Yayınları ürününü aZall.com üzerinden satın almak güvenli mi?

Evet, Nartest Yayınları 5. Sınıf Motivasyon Tüm Dersler Kamp 5 Deneme Omage Yayınları ürününü satın alırken paylaştığınız tüm bilgiler, aZall.com - PayTR ile oluşturulan güvenli altyapı ve kart güvenliği özelliği sayesinde koruma altındadır.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin verileri güçlü alt yapımızda koruma altındadır.

Değişim ve İade

Değişim ve İade garantili ürünler.

aZall Mobilde Yanınızda

Mobil uygulamamızı indirin fırsatları kaçırmayın.

Hızlı Teslimat

Aynı gün kargo seçeneği ile hızlı teslimat.